Gazete Vatan Logo
Alanyaspor Alanyaspor 1 yıl daha dedi Galatasaray yanıtını iletti

Alanyaspor 1 yıl daha dedi Galatasaray yanıtını iletti

Bu sezon Alanyaspor'da 13 gol 6 asist yapan Emre Akbaba için Galatasaray '1 yıl daha kiralayalım' teklifini geri çevirdi.

Alanyaspor 1 yıl daha dedi Galatasaray yanıtını iletti

Galatasaray'da ikinci Emre Akbaba dönemi başlıyor. Sarı kırmızılı takımda taraftarların ıslıkladığı Emre Akbaba, sezon başında eski takımı Alanyaspor'a 1 yıllığına kiralandı. Kafasını toparlamak için turuncu yeşilli takıma kiralık gelen 29 yaşındaki yıldız futbolcu, burada gösterdiği performansla Galatasaray'ın aranan ismi oldu. Küllerinden doğan Emre Akbaba'yı bir sezon daha kiralık isteyen Alanyaspor, Galatasaray'dan ret cevabı aldı.

TAKIMA GERİ ÇAĞIRILDI

29 yaşındaki Emre Akbaba, tıpkı Adana Demirspor'da kiralık olarak forma giyen Yunus Akgün gibi sarı kırmızılılara geri dönmeye hazırlanıyor. Alanyaspor'un kadrosunda tutmak istediği oyuncuyu Galatasaray kesin bir dille geri çağırdı.

ALANYASPOR'DA NELER YAPTI?

Bu sezon Alanyaspor'la 37 maça çıkan Emre Akbaba 13 gol kaydetti, 6 asist yaptı. Emre Akbaba, Galatasaray kariyerinde 73 maçta 14 gol, 8 asistlik bir performans ortaya koymuştu. Tecrübeli orta sahanın piyasa değeri 3 milyon 500 bin euro.

Alanyaspor 1 yıl daha dedi Galatasaray yanıtını iletti