Geri Dön
FutbolFernando Muslera sakatlandı!

Fernando Muslera sakatlandı!

Galatasaray Trabzonspor maçında sakatlanan Muslera'nın sağlık durumu sarı kırmızılı taraftarların merak konusu oldu. Son dakikalarda girdiği mücadele sonucu sakatlanan Fernando Muslera'nın sakatlığı ne, kaç hafta yok? İşte detaylar...

Fernando Muslera sakatlandı!

Fernando Muslera'nın sakatlığı ne sorusunun yanıtı merak ediliyor. Galatasaray Trabzonspor maçında girdiği mücadele sonucu sakatlanan ve yerini Okan Koçuk'a bırakan tecrübeli eldiven Muslera, sedyeyle sahayı terk etti. Peki Muslera'nın sakatlığı ne, kaç hafta yok?

MUSLERA'NIN SAKATLIĞI NE?

Galatasaray Trabzonspor maçının 84. dakikasında yaşadığı sakatlık nedeniyle sahayı sedyeyle terk eden Fernando Muslera'nın sağlık durumu hakkında araştırmalar hız kazandı. Sarı kırmızılı takımın kalesini koruyan tecribeli file bekçisinin yaşadığı talihsiz sakatlık sonrası oyuna Okan Koçuk girdi. 

Fernando Muslera sakatlandı

Sarı-kırmızılılar, Uruguaylı eldivenin sakatlığı sonrası bir açıklama yaptı. Galatasaray'dan yapılan açıklamada, "Sağ ayağına darbe alan Fernando Muslera’nın durumu yapılacak tetkikler sonrasında belli olacaktır" denildi.

OKAN BURUK'TAN MUSLERA  AÇIKLAMASI!

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, "Fernando Muslera'nın ayağında bir ağrı var, doktorumuz hastanede değerlendirecek. İnşallah önemli bir şey yoktur ve küçük bir şeyle atlatırız. Bir darbe aldı, darbenin ne getirdiğini tam olarak bilemiyoruz. Sadece Galatasaray için değil, Türkiye için önemli bir isim." dedi.