Gazete Vatan Logo
FutbolMilli maç ne zaman? Türkiye-Lüksemburg maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Milli maç biletleri satışa çıktı mı?

Milli maç ne zaman? Türkiye-Lüksemburg maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Milli maç biletleri satışa çıktı mı?

Uluslar Ligi’nde milli heyecan devam ediyor. UEFA Uluslar Ligi’nde A Milli Futbol takımımız Lüksemburg ile karşı karşıya gelecek. Türkiye-Lüksemburg maçı Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda oynanacak. Milli takımımızın Lüksemburg ile yapacağı maçın genel bilet satışı başladı. Peki, Milli maç ne zaman? Türkiye-Lüksemburg maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Milli maç biletleri satışa çıktı mı? Milli maç bileti ne kadar? İşte detaylar…

Milli maç ne zaman? Türkiye-Lüksemburg maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Milli maç biletleri satışa çıktı mı?

Milli maç heyecanı İstanbul’da yaşanacak. Uluslar Ligi’nde A Milli Futbol takımımız Lüksemburg ile kozlarını paylaşacak. Milli maçın biletleri satışa çıktı. Fatih Terim Stadı'nda oynanacak Türkiye Lüksemburg maçının günü, saati ve kanalı futtbolseverler tarafından merak ediliyor. Peki, Türkiye-Lüksemburg maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Milli maç bileti ne kadar? İşte detaylar…

TÜRKİYE-LÜKSEMBURG MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Türkiye-Lüksemburg maçı 22 Eylül 2022 Perşembe saat 21.45'de Başakşehir Fatih Terim stadında oynanacak. Karşılaşma, TRT 1'den canlı olarak şifresiz olarak yayınlanacak.

MİLLİ MAÇ BİLETLERİ NE KADAR?

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda oynanacak müsabakanın biletleri "www.passo.com.tr" ve Passo mobil uygulamasından satın alınabilecek.

Passo dışında farklı sitelerden alınan biletler konusunda sorumluluk kabul edilmeyecek. Bilet satışlarında Passolig kart zorunluluğu aranmayacak. Milli maçın bilet fiyatları kale arkası tribünler için 50, doğu ve batı tribünler için ise 100 lira olarak belirlendi.