Gazete Vatan Logo
GaziantepsporErdem Şen: İftira atıyorlar

Erdem Şen: İftira atıyorlar

Gaziantepspor'da sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilen ancak kulüple ilişiğinin kesilmesine rağmen sorunlar yaşayan Erdem Şen, Gaziantepspor'un resmi sitesinden kendisini hırsızlıkla suçlamasına cevap verdi.

Erdem Şen: İftira atıyorlar

490 bin TL alacağından vazgeçerek kulüple olan sözleşmesini feshettiğini belirten Şen; " Sezon başından bu yana hatta geçen sezondan bu yana bir takım sorunlar yaşadım. Takımdaki arkadaşlarımı bana düşman etmek için her şeyi yaptılar. Benim tek istediğim ise hak ettiğim paramın ödenmesiydi. Paramı istediğim için önce kadro dışı bıraktılar daha sonra ise farklı yöntemlerle benimle anlaşma yoluna gittiler. Ben tüm bu yapılanlara rağmen onlarla her zaman iyi olmaya çalıştım. Teknik direktör Mutlu Topçu takımdan ayrıldıktan sonra beni kulübe çağırdılar. Benden takımın kalan son 3 maçında sahada olup oynamamı istediler. Ben onlara kadro dışı kaldığımı hatırlatarak affedilsem ve oynasam bile verimli olamayacağımı ilettim. Zaten ok yaydan çıkmıştı. Alacaklarımı alamadığım dolayısıyla zaten kulübü TFF'ye vermiştim."

"MUSTAFA KIZIL KENDİSİNDEN PARA İSTEMEYEN OYUNCUYU SEVER"

Gaziantepspor'da yaşadıklarını anlatan ve yöneticiler hakkında iddialı sözler söyleyen Şen, "Yine kendilerince farklı oyunlar içerisine girmişlerdi. Ve kendileri de bu durumu bildikleri için benimle anlaşma yolunu seçtiler. Bende bu durumun iki taraf için iyi olacağını düşünerek kabul ettim. Türkiye'de herhangi bir kulüpte oynamayacağımı onlara masada söyledim. Çünkü beni bırakma şartlarından biri de buydu. Paramdan vazgeçtiğim yetmemiş gibi beni bu şekilde bir maddeyi kabul ettirme yolunu da seçtiler. Galiba beni rakip olarak gördüler ve korktular ki böyle düşündüler. Ben buradan kurtulmak için her şeyi göze almıştım. Gerekirse borçlanmayı bile. Çünkü İbrahim Kızıl'ın sadece kağıt üzerinde başkan olduğu bir takımda gerçek başkan sıfatında olan Mustafa Kızıl ile sorun üstüne sorun yaşıyorduk. Aslında Mustafa Kızıl kendisinden para istemeyen oyuncuyu severdi. Ben öyle olmadığım için bu tür problemlerle karşı karşıya kaldım. Nitekim her şeye rağmen geçen sezondan ve bu sezondan kalan alacaklarımdan vazgeçerek sözleşmeyi karşılıklı olarak sonlandırdık" dedi.

(Sporx)