Geri Dön
OtomobilFiat Ducato otonoma doğru gidiyor

Fiat Ducato otonoma doğru gidiyor

Ducato’nun yenilenen versiyonu Türkiye’de satışa sunuldu. Kullanıcısına fonksiyonelliğin yanında otomobil konforunda sürüş keyfi sunan Ducato, yenilenmiş koltukları, kullanışlı sürücü kokpiti, yeni torpidosu ve fonksiyonel kapı panelleriyle de rakiplerinden ayrılıyor.

Fiat Ducato otonoma doğru gidiyor

Segmentinde bir ilk olarak 2’inci seviye otonom sürüş imkanı sağlayan Ducato, Euro 6D Final’e uygun üçüncü nesil 2.2 litrelik Multijet, 140 HP ve 160 HP güçlerindeki iki farklı motor seçeneğiyle tercih edilebiliyor. Önceki nesillere oranla yüzde 7 oranında daha az yakıt tüketimi sağlayan; daha sessiz ve dayanıklı olan üçüncü nesil Multijet motorlarıyla Ducato, manuel şanzımanın yanı sıra 9 ileri tam otomatik şanzımanla da tercih edilebiliyor.

Fiat Ducato otonoma doğru gidiyor

BİRÇOK VERSİYON VAR

Yenilenen Fiat Ducato Türkiye’de 343.9 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Euro 6D Final versiyona uygun motor seçenekleriyle tercih edilebilen yenilenen Ducato, yüksek performans, teknoloji ve güvenlik özellikleriyle de sınıfında fark yaratıyor. Kullanıcısına fonksiyonelliğin yanında otomobil konforunda sürüş keyfi sunan Ducato, yenilenmiş koltukları, kullanışlı sürücü kokpiti, yeni torpidosu ve fonksiyonel kapı panelleriyle de rakiplerinden ayrılıyor. Kullancısının tüm ihtiyaçlarını kusursuz karşılayan Ducato’nun, yenilenen versiyonu Van, Kamyonet ve Minibüs versiyonlarıyla tercih edilebiliyor.

Fiat Ducato otonoma doğru gidiyor

OTONOM SÜRÜŞ ÖZELLİĞİ

Yeni Ducato ile birlikte sunulan gelişmiş sürüş destek sistemleri de sürüş güvenliği ve sürüş konforunu en üst seviyeye taşıyor. Yenilenen Ducato’da, Elektrik Destekli Direksiyon, Start & Stop, Beyaz Işıklı Yeni Tavan Lambası, Yolcu Emniyet Kemer İkazı, Geliştirilmiş ESC Sistemi, Rüzgar Savrulma Asistanı, İkincil Çarpışma Önleme, Römork Denge Asistanı Van ve Kamyonet versiyonlarında 5” Uconnect radyo ve direksiyondan kumanda sistemi standart olarak sunuluyor.Yenilenen Ducato’nun Plus Paketi’nde standart donanıma ek olarak 7inçlik UConnect Radyo, Tamamen Dijital Gösterge Paneli, Deri Direksiyon Simidi ve Vites Topuzu, Elektrikli Katlanır Aynalar, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma, Arka Park Sensörü, Kablosuz Şarj ve Yolcu Hava Yastığı bulunuyor. Teknoplus Pakette ise Plus Pakette sunulan bu özelliklerin haricinde 10 inçlik Radyo ile Otomatik Klima yer alıyor.