Geri Dön
Ünlüler DünyasıBanu Alkan’ın sevgilisi Kemal Yıldız kimdir? Kemal Yıldız kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Banu Alkan’ın sevgilisi Kemal Yıldız kimdir? Kemal Yıldız kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Banu Alkan sevgilisi Kemal Yıldız’la evleniyor. Türk sinemasında ‘Afrodit’ adıyla anılan Banu Alkan Kemal Yıldız ile nişanını magazin programında duyurmuştu. 3 ay önce tanışan çift şimdi de evlilik kararıyla gündemde. Magazin takipçileri Banu Alkan’ın sevgilisi Kemal Yıldız’ı merak ediyor. Peki, Kemal Yıldız kimdir? Kemal Yıldız kaç yaşında ve ne iş yapıyor? İşte Kemal Yıldız’ın biyografisi!

Banu Alkan’ın sevgilisi Kemal Yıldız kimdir? Kemal Yıldız kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Banu Alkan’ın sevgilisi Kemal Yıldız ile nişanlandı. Evlilik kararı alan çift magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden oldu. 3 ay önce tanıştığı sevgilisi ile evlilik kararı aldıklarını açıklayan Banu Alkan, magazin programında detayları anlatmıştı. Peki, Kemal Yıldız kimdir? Kemal Yıldız kaç yaşında ve ne iş yapıyor? İşte Kemal Yıldız’ın biyografisi!

BANU ALKAN’IN SEVGİLİSİ KEMAL YILDIZ KİMDİR?

Kemal Yıldız Hollanda'da yaşayan bir iş insanı. Hakkında çok fazla bilgi bulunmayan Kemal Yıldız’ın 44 yaşında olduğu ve Banu Alkan ile arasında 20 yaş olduğu biliniyor.

Bir kez evlenen ve boşanan Kemal Yıldız, bir kız çocuğu babası ve baba tarafından da aslen Mersinli. Anne tarafından Samsunlu olan ancak Hollanda da dünyaya gelen Yıldız, iyi bir eğitime sahip.