Gazete Vatan Logo
Magazin Ümit Erdim'den Survivor açıklaması: İnşallah kendimi tutarım da ağlamam

Ümit Erdim'den Survivor açıklaması: İnşallah kendimi tutarım da ağlamam

Survivor 2023’ün ünlüler ekibinde yer alan Ümit Erdim, önceki gün Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Dominik’e gitmesine saatler kala ailesiyle birlikte alışverişe çıkan Ümit Erdim, "İnşallah kendimi tutarım da ağlamam" açıklamasında bulundu. Tüp mide ameliyatı olarak 60 kilo veren oyuncu, adada açlık çekmeyeceğini söyledi.

Ümit Erdim'den Survivor açıklaması: İnşallah kendimi tutarım da ağlamam

Seda Erdim ile Mayıs 2017'de nikâh masasına oturan, 2018'de kızları Ses'in dünyaya gelmesiyle büyük sevinç yaşayan Ümit Erdim, 22 Eylül'de Ela adını verdikleri ikinci çocuğuna kavuşmuştu.

"ELA HANIM BİRAZ ÖNCE ARAMIZA KATILDI"

Ünlü oyuncu, müjdeli haberi duyurduğu sosyal medya hesabından "Allah bütün yavrularımıza sağlık sıhhat versin, bahtları açık olsun. Ela Hanım biraz önce aramıza katıldı" mesajını yazmıştı.

"HANIM BEĞENİYORSA SORUN YOK"

Tüp mide ameliyatıyla 60 kilo vererek adeta bir deri bir kemik kalan Ümit Erdim, "Hanım fit olunca ben de fit oldum. O beğeniyorsa sorun yok" açıklamasında bulunmuştu.

"BİRAZ ÇORBA O MEVZU"

Erdim, meslektaşı Hazal Kaya'nın "Kilolu kadınlara başrol verilmiyor" şeklindeki sözlerinin hatırlatılması üzerine de erkek oyuncularda böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirtip, "Kiloluyken üç uzun metraj başrol filmim var, demek ki erkek için geçerli değil bu. Hanımların tarafını onlar daha iyi bilir onlar o tarafın dinamiklerini daha iyi bilir öyle demişse mutlaka bir bildiği vardır. Biraz çorba o mevzu, yani kiloya kadar başka faktörler var aslında o taraf için aynı şeyi söyleyemem" demişti.

Haberin Devamı

ERDİM'DEN TAKİPÇİSİNE YANIT: YA HASTALIKLIYSAM?

Öte yandan Ümit Erdim'in kilo vermesinin ardından bir takipçisi, ünlü isme; "Keşke bu kadar zayıflamasaydın. Hastalıklı gibi görünüyorsun" yorumunu yapmıştı.

"AİLEM KONUSUNDA ÇOK DUYGUSALIM"

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre; ‘Survivor 2023’ün ünlüler ekibinde yer alan Ümit Erdim, önceki gün Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Dominik’e gitmesine saatler kala ailesiyle birlikte alışverişe çıkan Ümit Erdim, “Ailem konusunda çok duygusalım. Umarım orada kendimi tutarım da ağlamam. Onun dışında yemek konusunda sıkıntı yaşamayacak tek kişiyimdir herhalde. Eski halimi hatırlayın malum midemi aldırdım, istesem de çok bir şey yiyemiyorum“ dedi.