Gazete Vatan Logo
TelevizyonTetikçinin Oğlu Sibel kimdir? Bahar Şahin kaç yaşında? Bahar Şahin hangi dizilerde oynadı?

Tetikçinin Oğlu Sibel kimdir? Bahar Şahin kaç yaşında? Bahar Şahin hangi dizilerde oynadı?

Tetikçinin Oğlu Sibel kimdir sorusunun yanıtı merak ediliyor. Fox Tv'de yayınlanan Tetikçinin Oğlu dizisinin oyuncuları arasında yer alan Sibel, karakteriyle izleyenleri şaşkınlığa uğratacak. Tetikçinin Oğlu Sibel'i Bahar Şahin canlandırıyor. Peki Bahar Şahin kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Tetikçinin Oğlu Sibel kimdir? Bahar Şahin kaç yaşında? Bahar Şahin hangi dizilerde oynadı?

Fox Tv'de yayın hayatına başlayan Tetikçinin Oğlu dizisinde Sibel'i oynayan Bahar Şahin 1997 Ankara doğumludur. Şevket Çoruh ve Timuçin Esen'in başrolünde olduğu dizide Bahar Şahin de Sibel'i oynuyor. Tetikçinin Oğlu Sibel bir hayat kadınıdır. Metin ile karşılıklı zaafları vardır Sibel'in. Yaşadıklarından dolayı kızgın olsa da güçlü bir karakterdir Sibel.

BAHAR ŞAHİN KİMDİR?

Artvinli olan Bahar Şahin 26 yaşındadır. İstanbul'da yaşamaktadır. Bahar Şahin, ilk oyunculuk deneyimini 2015 yılında O Hayat Benim dizisiyle yaşadı. Daha sonra Yol Arkadaşım, Yol Arkadaşım 2, İyi Oyun gibi filmlerde ve Lise Devriyesi, Servet gibi dizilerde rol aldı. 2019-2020 yılları arasında Zalim İstanbul dizisinde Ceren karakterini canlandırdı.