Geri Dön
TelevizyonSurvivor 10 Mayıs ödül oyununu kim kazandı, Survivor da kim elendi 10 Mayıs 2022? Survivor'da hangi takım hamburger ödülü aldı?

Survivor 10 Mayıs ödül oyununu kim kazandı, Survivor da kim elendi 10 Mayıs 2022? Survivor'da hangi takım hamburger ödülü aldı?

Survivor All Star'ın 10 Mayıs’ta yayınlanan 101. Bölümünde ünlüler ve gönüllüler yemek ödülünü kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Survivor'da finale yaklaşılırken kıyasıya mücadele hız kesmeden devam ediyor. Peki, 10 Mayıs 2022 Survivor ödül oyununu kim kazandı, hangi takım ödülü aldı? İşte, 10 Mayıs Survivor kazanan takım ve performans tablosu…

Survivor 10 Mayıs ödül oyununu kim kazandı, Survivor da kim elendi 10 Mayıs 2022? Survivor'da hangi takım hamburger ödülü aldı?

Survivor'da dün akşam yeni bir ödül oyunu oynandı. Survivor 2022 All Star yarışmasında Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyunu için bir kez daha karşı karşıya geldi.  Pazartesi günü gerçekleştirilen ödül mücadelesinin kazananı gönüllüler olmuştu. Survivor'da iki hafta boyunca eleme olmayacağı Acun Ilıcalı tarafından açıklanmış ve yerine ödül oyunu düzenleneceği aktarılmıştı. Peki, 10 Mayıs 2022 Survivor eleme adayı kim oldu? 10 Mayıs Survivor'da ödül oyununu kim kazandı, Survivor ödül oyununu hangi takım aldı?

SURVİVOR'DA ELEME ADAYI KİM OLDU? (10 MAYIS 2022)

Survivor All Star'da bu hafta eleme olmayacağı için bu akşam ödül oyunu oynandı ve eleme adayı seçilmedi.

Survivor 10 Mayıs ödül oyununu kim kazandı, Survivor da kim elendi 10 Mayıs 2022 Survivorda hangi takım hamburger ödülü aldı

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI 10 MAYIS?

İlk oyun sonunda kazanan gönüllüler İngiltere'ye Hull City maçına gitmişti. Haftanın ikinci ödül oyununda ise kazanan hamburger menüsü yeme şansını elde edecek.

Her zaman olduğu gibi oyunda ilk olarak kadın yarışmacılar mücadele verdi. Oyuna önce başlayan ünlüler takımı Ayşe'nin Nisa'ya karşı aldığı sayı ile ilk turu 8-6 galip bitirdi. Kadınlar mücadelesini 8-6 ünlüler aldı ve tadım yapma hakkını elde etti.

İngiltere ödülünden sonra bir kez daha ödül sevinci yaşamak isteyen gönüllüler ve yiyecek ödülünü kazanmak isteyen ünlüler takımı erkekleri zorlu parkurda var gücü ile mücadele verdi.

Erkekler yarışını da gönüllüler aldı ve yarışmacılar en iyiler turuna çıktı. En iyiler yarışında Nagihan'ın sayısı ile gönüllüler bir kez daha öne geçti. 2-2 eşitliğin geldiği oyun bu kez bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışında Ayşe ve Anıl'ın sayısı ile ünlüler takımı ödül oyununu kazandı. 7'de 6 yapan Ayşe Yüksel'in ödül oyunundaki performansı ise geceye damga vurdu.

SURVİVOR PERFORMANS TABLOSU

Kadınlarda Ayşe Yüksel toplam 42 puan alırken, Sema 41 puanla ikinci oldu. Erkekler sıralamasında ise Adem Kılıçcı 36 puanla birinci, Anıl Berk Baki 35 puanla ikinci sırada yer aldı.

Survivor 10 Mayıs ödül oyununu kim kazandı, Survivor da kim elendi 10 Mayıs 2022 Survivorda hangi takım hamburger ödülü aldı