Geri Dön
TelevizyonGönül Dağı dizisinde Taner gerçeği nikaha saatler kala öğreniyor!

Gönül Dağı dizisinde Taner gerçeği nikaha saatler kala öğreniyor!

Cumartesi akşamları ekrana gelen Gönül Dağı 85. bölümünde Taner ve Yasemin yıldırım nikahıyla evlenmeye karar veriyor. İç Anadolu'da geçen hikayesiyle ilgi odağı olan Gönül Dağı'nın yeni bölümünde ortaya çıkan bir gerçek Gedelli'de hayatın akışını değiştirecek. Peki Gönül Dağı yeni bölümde neler olacak?

Gönül Dağı dizisinde Taner gerçeği nikaha saatler kala öğreniyor!

Gönül Dağı 85. bölümde Taner gerçeği nikaha saatler kala öğreniyor. Cumartesi akşamları yayınlanan ve ilk sezonundan bu yana ilgi odağı olan Gönül Dağı dizisi yeni bölümde, nişanlı çift Taner ve Yasemin yıldırım nikahıyla evlenmeye karar veriyor. Ancak nikah saati yaklaştığında Taner, Yasemin ile ilgili bir gerçeği öğreniyor. Peki Taner ne yapacak? Yasemin, Gedelli'den ayrılacak mı?

GÖNÜL DAĞI 85. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Gönül Dağı 85. bölümde; Gedelli'nin Sesi Gazetesi, halkın tepkisiyle karşılaşmıştır. Ramazan'ın evinin önünde toplanan halk, evden çıkmasını engeller. Ramazan, Taner'in nikahına yetişecek midir?

Muammer ve Ciritçi Abdullah, beraber bir yolculuğa çıkar. İkiliyi bu yolculukta neler beklemektedir? Kasabadan gitmek isteyen Erkan suç işlemek üzereyken kasabalılar tarafından yakalanır. Peki Erkan'ın suçunu kim üstlenecektir?

Başrollerinde Berk Atan, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu'nun yer aldığı Gönül Dağı 85. bölümüyle 4 Şubat 2023 Cumartesi akşamı TRT 1'de.