Geri Dön
TelevizyonGelinim Mutfakta'nın yeni sunucusu kim? Gelinim Mutfakta'yı bu hafta kim sunacak? İşte Gelinim Mutfakta 15 Kasım sunucusu!

Gelinim Mutfakta'nın yeni sunucusu kim? Gelinim Mutfakta'yı bu hafta kim sunacak? İşte Gelinim Mutfakta 15 Kasım sunucusu!

Gelinim Mutfakta'nın yeni sunucusu merak ediliyor. Kanal D'de yayınlanan Gelinim Mutfakta programının yeni sunucusu için araştırmalar başladı. Gelinim Mutfakta’yı geçen hafta Nursel Ergin'in üstlenmişti. Peki, Gelinim Mutfakta'nın yeni sunucusu kim? Gelinim Mutfakta'yı bu hafta kim sunacak? İşte gelinim Mutfakta'nın sunucusu…

Gelinim Mutfakta'nın yeni sunucusu kim? Gelinim Mutfakta'yı bu hafta kim sunacak? İşte Gelinim Mutfakta 15 Kasım sunucusu!

Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan fenomen yarışma programı Gelinim Mutfakta’nın bu haftaki sunucusu merak ediliyor. Yayın hayatına Fatih Ürek'in sunumuyla başlayan program; Onur Büyüktopçu, Seda Sayan ve Demet Akalın olmak üzere 4 sunucu değiştirilince, dayanmayınca format değişikliğine gidildi ve programı her hafta ünlü bir isim sunmaya başladı. Son olarak sunuculuğunu, Nursel Engin'in üstlendiği programın bu haftaki sunucusu izleyiciler tarafından merak ediliyordu. Peki, Gelinim Mutfakta'nın yeni sunucusu kim? Gelinim Mutfakta'yı bu hafta kim sunacak? İşte gelinim Mutfakta'nın sunucusu…

Gelinim Mutfakta 15 Kasım sunucusu sunucusu kim?

Gelinim Mutfakta'nın bu haftaki sunucusu ekranların sevilen yüzü Lerzan Mutlu oldu. Gündüz kuşağına renk katan, hem eğlendiren hem kazandıran yarışma programı Gelinim Mutfakta yeni bölümleri ile hafta içi her gün 13.00'de Kanal D'de.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber