Geri Dön
TelevizyonArka Sokaklar bugün var mı, yeni bölüm yok mu? Arka Sokaklar ne başlayacak 2023, neden yok?

Arka Sokaklar bugün var mı, yeni bölüm yok mu? Arka Sokaklar ne başlayacak 2023, neden yok?

Arka Sokaklar Kanal D ekranlarında her Cuma reyting rekorları kırıyordu. Kanal D ekranlarına damga vuran dizi 638. Bölümden sonra seyirci karşısına çıkmadı. Bir süredir yayın gününde ekrana gelemeyen dizinin hayranları 'Arka Sokaklar bugün var mı, yeni bölüm ne zaman başlayacak?' sorularına yanıt arıyor. Peki, Arka Sokaklar neden yok, yeni bölüm tarihi belli mi?

Arka Sokaklar bugün var mı, yeni bölüm yok mu? Arka Sokaklar ne başlayacak 2023, neden yok?

Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar, 17 yıldır ekran başarısı gösteriyordu. 638. Bölümden sonra yayınlanmayan dizinin 639. yeni bölümü sabırsızlıkla bekleniyor. Dizinin oyuncusu İlker İnanoğlu konuyla ilgili açıklama yaptı. Peki, Arka Sokaklar bugün var mı, yeni bölüm yok mu? Arka Sokaklar ne başlayacak 2023, neden yok?

ARKA SOKAKLAR BUGÜN VAR MI, YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? 

Arka Sokaklar dizisi, Kanal D ekranlarında son olarak 18 Kasım 2022 tarihinde 638. son bölümü ile izleyici ile buluşmuştu.

Cuma akşamı yayınlanan dizi bir süredir ekranlara gelmiyordu, İnanoğlu dizinin yayınlanmama nedenini “Devam edeceğiz inşallah. Babamın sağlığıyla uğraşıyorduk. Kalça kemiği kırılmıştı. Şimdi eve geçti, sağlık durumu yavaş yavaş iyiye gittiği için devam edeceğiz.'' Sözleriyle ifade etmişti.

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm tarihi ise henüz belli değil.