Geri Dön
MagazinSurvivor'da kavga! Gökhan Adem'in üzerine yürüdü...

Survivor'da kavga! Gökhan Adem'in üzerine yürüdü...

Survivor 2017'de büyük finalin yaklaşmasıyla gerginlik de arttı. Survivor ödül oyunu sonrası Adem ile Ogeday'ın birbirlerine laf sokmasının hemen ardından Gökhan, Adem'in üzerine yürüyor. İşte Survivor'da bu akşam yaşanacaklar...

Survivor'da kavga! Gökhan Adem'in üzerine yürüdü...

Survivor'de ödül oyununda gerilim artıyor. Kıyasıya yaşanacak mücadelenin ilk görüntüleri ortaya çıktı. Bir oyun sonrası Adem, Ogeday'a 'Ancak ben düşersem beni geçebilirsin' diyor. Ogeday da ona, 'Düşmemek senin elinde' diye cevap veriyor. Yaşanan gerilimden sonra gönüllüler takımında Gökhan, Adem'in üzerine yürüyor...

İşte o anlar;

SURVİVOR ADEM KILIÇÇI KİMDİR?
5 Mart 1986 tarihinde Ağrı’da dünyaya gelen Türk boksör Adem Kılıççı, 1.89 metre boy uzunluğuna sahiptir. İstanbul’da yer alan Fenerbahçe Boks şubesinde hala kariyerini devam ettirmektedir. Başarılı sporcu, Adem Kılıççı, kariyeri boyunca göstermiş olduğu üstün performans sayesinde pek çok madalya kazandı. 2004 yılında gerçekleştirilmiş olan Dünya Boks Şampiyonası’nda Türkiye adına yarışıp gümüş madalyanın sahibi oldu. 2008 yılında yapılan Yaz Olimpiyatları çerçevesinde de 69 kiloda mücadele ettiği İngiliz rakibi Billy Joe Sanders’e 14-3 skor ile yenildi. İngiliz boksör ile yaptığı mücadeleden yenilgi ile ayrılınca Adem Kılıççı, 2008 yılı Yaz Olimpiyatları’na da veda etti.
İtalya’nın Pascara kentinde, 2009 yılında gerçekleştirilmiş olan Akdeniz Oyunları’na da katılan Adem Kılıççı, yarışmalardaki üstün performansı sayesinde Akdeniz Oyunları’ndan gümüş madalya alarak ayrıldı. 2011 yılında Ankara’da gerçekleştirilen Büyükler Avrupa Şampiyonası’na da katılan başarılı boksör buradan da gümüş madalya alarak ayrıldı. Türk boksör Adem Kılıççı, 2014-2015 döneminde Dünya Boks Federasyonu tarafından düzenlenen APB Profesyonel Boks Ligi dünya şampiyonu oldu. Rio’da düzenlenecek olan olimpiyatlar için de katılma hakkı kazanan Adem Kılıççı, kanında yasaklı madde tespit edildiği için Rio’da düzenlenecek olan yarışmalara katılamadı.
Survivor 2017 yarışmasında genel istatistiklere bakıldığında Adem Kılıççı, 246 oyunda oynamış. 246 oyunun 130 tanesinden galibiyet ile ayrılırken 116 oyundan da mağlubiyet ile ayrılmış. Genel puan sıralamasına göre 12 yarışmacının içinde 6. sırada yer alan Adem Kılıççı, toplam 267 puana sahip. Yarışmalarda gösterdiği performanslar sonucunda elde ettiği performans değeri de 1.09 olarak belirlenmiş.