Geri Dön
MagazinRıza Baba Arka Sokaklardan ayrılıyor mu? Vurulan Rıza Baba ölecek mi, Zafer Ergin diziye deva mı ediyor?

Rıza Baba Arka Sokaklardan ayrılıyor mu? Vurulan Rıza Baba ölecek mi, Zafer Ergin diziye deva mı ediyor?

Arka Sokaklar Rıza Baba diziden ayrılıyor mu, Rıza Baba öldü mü? Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar’ın yeni bölümünde Zafer Ergin’in canlandırdığı Rıza baba karakteri vurulma sahnesi akıllara Rıza baba ölüyor mu, sorularını getirdi. Söz konusu sahne sonrası Zafer Ergin diziden ayrılıyor mu, neden gibi sorulara da yanıt aranmaya başlandı.

Rıza Baba Arka Sokaklardan ayrılıyor mu? Vurulan Rıza Baba ölecek mi, Zafer Ergin diziye deva mı ediyor?

Arka Sokaklar bugün 610.bölümüyle ekranlara gelecek. Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde Rıza Baba karakterini canlandıran Zafer Ergin’in sahnesi damga vuracak. Rıza babanın istifa haberi sonrası vurulması, diziden ayrılacağı iddialarını kuvvetlendirdi. Peki Arka Sokaklar Rıza baba ölüyor mu, Zafer Ergin Arka Sokaklar dizisinden ayrılıyor mu?

RIZA BABA ÖLDÜ MÜ?

Arka Sokaklar dizisindeki Rıza Baba karakterinin ölü ölmediği yeni bölümle belli olacak. Fragmanda Rıza Babaya bir şahıs elinde silahla üç el ateş ediyor, Rıza Baba ise kanlar içerisinde yere yığılıyor.

Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde Rıza Baba'nın akıbeti netleşecek.

Mesut'un davasında yeni delillerin ortaya çıkması Mesut'un işini zora sokar. Delilleri gönderen kişinin kim olduğu öğrenen Mesut hışımla ortadan kaybolur. Mesut'u arayan ekibimiz gergindir.

Samir'in kaldığı hapishaneden gelen bir haber ekibimizi ve İlyas Albay'ı şoka uğratır. Harekete geçen İlyas Albay kendisini tehlikeli bir konuma sokarken ekibimizi de peşinden sürükler. Uyuşturucu alışverişine devam eden Amerikalıların intikam almak için son bir planı daha vardır.

Veli isimli tekinsiz bir adam, önce kağıtçı Kudret'in eşi Nuran'a, ardından da Kudret'e saldırır. Polislerimiz izini kaybettiren Veli'yi bulmalıdır. Ekibimiz Veli'yi ararken aradaki husumetin sebebini öğrenmeye çalışacaklardır.

ZAFER ERGİN KİMDİR?

Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Sanat Tarihi Bölümü mezunudur. Ankara Deneme Sahnesi'nden yetişmiş, çeşitli film ve dizilerde rol almıştır.

1970'li ve 1980'li yıllarda TRT televizyonunda yayımlanan pek çok yabancı dizi ve sinema filmindeki ünlü aktörlerin Türkçe seslendirmesini gerçekleştirmiştir.

2003-2005 yılları arasında yayımlanan Kurtlar Vadisi dizisindeki Mehmet Karahanlı rolüyle zirveye çıkmıştır. 2006 yılında Kanal D'de yayına başlayan ve hâlâ yayımlanmaya devam eden Arka Sokaklar adlı dizide önce başkomiser, 3. sezondan 9. sezona kadar emniyet amiri, 9. sezondan itibaren ise emniyet müdürü Rıza Soylu rolünü canlandırmaktadır.

Ergin, 10 Mayıs 2014'te Kim Milyoner Olmak İster? isimli yarışma programının sunucusu olan Kenan Işık'ın rahatsızlığı nedeniyle konuk sunucu olarak bir bölümlüğüne yarışmayı sunmuştur.

9 Ekim 2020'de yaptığı açıklamada 14 yıldır oynadığı Arka Sokaklar dizisi hakkında 'İnşallah 15 yıl daha devam ederiz. Yaptığınız işten memnun kalırsanız, seyirciyle iletişim hâlinde olabilirseniz, doğru yolda olduğunuzu tahmin edersiniz.' dedi