Gazete Vatan Logo
Magazin Petek Dinçöz: Türk filmi gibi bir hayatım var resmen

Petek Dinçöz: Türk filmi gibi bir hayatım var resmen

Ünlü şarkıcı geçtiğimiz aylarda gençlik aşkı, iş insanı Nida Büyükbayraktar ile hayatını birleştirmişti. Bir dönem sahnelerin aranan isimlerinden Dinçöz, katıldığı programda, çocukluk dönemi ve ilk assolist olduğu yıllarda yaşadığı zorlukları anlattı. Hiç baba sevgisi görmediğini belirten Dinçöz, "Türk filmi gibi bir hayatım var resmen" dedi.

Petek Dinçöz: Türk filmi gibi bir hayatım var resmen

Petek Dinçöz, 2014 yılında nikah masasına oturduğu Serkan Kodaloğlu'dan geçtiğimiz mart ayında tek celsede boşanmıştı. Dinçöz, geçtiğimiz ağustos ayında ise gençlik aşkı Nida Büyükbayraktar ile hayatını birleştirmişti. Okan Bayülgen’in sunduğu 'Uykusuzlar Kulübü' programına konuk olan Dinçöz, romanlara konu olacak kadar zorlu bir hayat yaşadığını söyledi. Can Tanrıyar ve çocuğunun babası Serkan Kodaloğlu’yla yaptığı evliliklerin ardından ağustos ayında “çocukluk aşkım” dediği Nida Büyükbayrakdar ile nikâh masasına oturan şarkıcı, bilinmeyenlerinden bahsetti:

"ÇOCUKLUKTA HİÇ BABA SEVGİSİ GÖRMEDİM"

Evlendim, çocuk doğurdum, boşandım. Sonra 16 yaşındayken âşık olduğum adamla evlendim. Şu an çok mutluyum. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Zaman makinesine girmiş gibiyim. Türk filmi gibi bir hayatım var resmen. Hayatım üç ciltlik kitap olur. Çocukluk, genç kızlık ve sektör. Zor bir çocukluk geçirdim. Çocuklukta hiç baba sevgisi görmedim.

"BEN SANA SORUYOR MUYUM YAŞINI?"

Okan Bayülgen, Petek Dinçöz’e yayında “Sen şimdi 40 yaşında mısın?” sorusunu yöneltti. Şarkıcının “Ne manyak bir soru bu ya?” diye tepki göstermesi üzerine Bayülgen sorusunu yineledi: “42 mi, 40 mı? Ne var, bu çok güzel bir yaş değil mi?” Dinçöz “18 Okan! Şu an hissettiğim, kodladığım yaş 25. Ben sana soruyor muyum yaşını?” diyerek soruyu yanıtsız bıraktı.

Haberin Devamı

"O DÖNEM KIYASLANDIĞIM İNSANLAR OLDU"

Petek Dinçöz, assolist olarak en popüler gazinolarda sahneye çıktığı dönemi şöyle anlattı:

Günay’da ve Maksim’de sahne aldım. O dönem Günay’da kimse çıkamıyordu, ben çıktım. Ama çok zorlandım. Çok aşağılandım o zamanlar. Şimdi yeni nesil hemen hakkını arıyor, tak tak tak cevaplarını veriyor. Bizim neslimiz gibi değil hiçbiri. Benim şanssızlığım; o dönem kıyaslandığım insanlar oldu. Sonra sekiz sene ara verdim.

"KAZMA KÜREK ALSA ELİNE HER YERİ YIKAR"

Petek Dinçöz, geçtiğimiz hafta Doğu Demirkol ile Alelade Show'a katılmıştı. Ünlü isim, "Hâlâ assolist olduğunu düşünüyor musun?" sorusuna cevap olarak, "Hayır. Ben son assolistim. Gazinolar da kapandı zaten" demişti. O sırada söze giren Mahmut Tuncer ise "O dönem büyük bir ses getirmişti. Kazma kürek alsa eline her yeri yıkar" ifadelerini kullanmıştı.

Haberin Devamı