Kısmetse olur
18.02.2016 - 18:47 | | EMRAH AKÇAAY / MAKARON
![Kısmetse olur](https://image.gazetevatan.com/i/gazetevatan/75/0x410/60c791999321513c1861f5a5.jpg)
Oyuncu Zeynep Beşerler, önceki akşam eşi Emir İçgören’le Arnavutköy Balık’da akşam yemeği yedi. “Çocuk düşünüyor musunuz?” sorusuna Beşerler, “Kısmetse olur” cevabını verdi.
Oyuncu Zeynep Beşerler, önceki akşam eşi Emir İçgören’le Arnavutköy Balık’da akşam yemeği yedi. “Çocuk düşünüyor musunuz?” sorusuna Beşerler, “Kısmetse olur” cevabını verdi.