Gazete Vatan Logo
MagazinGaddar dizisi final mi yapıyor, Gaddar 7 Haziran final mi olacak? Gaddar dizisi bu sezon bitiyor mu?

Gaddar dizisi final mi yapıyor, Gaddar 7 Haziran final mi olacak? Gaddar dizisi bu sezon bitiyor mu?

Gaddar final mi yapıyor sorusu dizinin takipçileri tarafından sorgulanıyor. Yapımcılığını Kerem Çatay'ın üstlendiği, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı Gaddar dizisinin başrolünde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak ve Erdal Özyağcılar yer alıyor. Gaddar final yapma kararı aldığı konuşulunca izleyiciler “Gaddar final mi yapıyor, kaçıncı bölümde final yapacak, ne zaman bitecek? Sorularını sormaya başladı.

Gaddar dizisi final mi yapıyor, Gaddar 7 Haziran final mi olacak? Gaddar dizisi bu sezon bitiyor mu?

Cuma akşamları Now Tv’de ekranlara gelen Gaddar dizisi ekranlara veda ediyor. İlk bölümü 9 Ocak 2024 tarihinde yayımlanmaya başlayan, Gaddar dizisinden final kararı geldi. Peki, Gaddar dizisi neden final yapıyor, Gaddar final bölümü ne zaman?

GADDAR DİZİSİ FİNALİ NE ZAMAN, GADDAR 7 HAZİRAN FİNAL Mİ YAPIYOR?

Cuma akşamları Now Tv’de ekranlara gelen Gaddar dizisi final kararı aldı. Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak ve Erdal Özyağcılar'ın başrollerini paylaştığı Gaddar 7 Haziran Cuma akşamı yayınlanacak 20. bölümüyle ekrana veda edecek.

GADDAR NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Gaddar dizisinin neden final yaptığı ile ilgili bir açıklama bulunmuyor. Dizinin istenilen reyting seviyelerine ulaşamadığı için final yapacağı düşünülüyor.