Gazete Vatan Logo
MagazinEce Su Uçkan kimdir, kaç yaşında? Ece Su Uçkan taksi ile denize uçtu!

Ece Su Uçkan kimdir, kaç yaşında? Ece Su Uçkan taksi ile denize uçtu!

Model Ece Su Uçkan'ın içinde bulunduğu taksi sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu denize düştü. Ece Su Uçkan taksi ile denize uçtuğunu ve içi su dolu taksiden hayatını zor kurtardığını anlattı. Söz konusu haberin ardından Ece Su Uçkan hakkında yapılan aramalar arttı. Peki, Ece Su Uçkan kimdir?

Ece Su Uçkan kimdir, kaç yaşında? Ece Su Uçkan taksi ile denize uçtu!

Ece Su Uçkan kimdir? Ünlü model Ece Su Uçkan yaşadığı talihsiz olayı sosyal medyadan duyurdu. Olay dün saat 22.30 sıralarında Kadıköy Kalamış Marina'da meydana geldi. 22 yaşındaki model Ece Su Uçkan, Ahmet Kaya yönetimindeki taksiye bindi. Marina'ya giren taksi, ilerlerken sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle denize düştü. Taksi kısa sürede suya gömüldü. Uçkan ve taksi sürücüsü kendi imkanlarıyla araçtan çıktı. Sukan ve taksici yüzerek kıyıya ulaştı. İhbar üzerine olay yerine polis, sahil güvenlik ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan taksi sürücüsü ve Uçkan ifade vermek üzere polis merkezine gitti. Ece Su Uçkan, "Araçla 2.5 metre uçtuk. Suyun altındaydık. Bir anda yüzüp canımızı kurtarmak zorunda kaldık. Ama şu an taksici bey çok iyi, ben de çok iyiyim ucuz kurtulduk. Yüzerek çıktık. Zaten su vardı. Direk kapıyı açtığımızda suyun içinden kendimizi kurtarmak zorunda kaldık" dedi.

Ece Su Uçkan kimdir, kaç yaşında?

Ece Su Uçkan modellik yapmaktadır. 22 yaşında olan Ece Su Uçkan oyunculuk ve mankenlik yapıyor. Ece Su Uçkan Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması'nda finale kalmıştı. Uçkan Mankenliğin yanında Influencerlık da yapıyor.

Haberin Devamı