Geri Dön
MagazinDiriliş Ertuğrul 74. yeni bölümde ipler geriliyor!

Diriliş Ertuğrul 74. yeni bölümde ipler geriliyor!

Diriliş Ertuğrul 74. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümün hemen ardından yayınlanan 74. bölüm fragmanında kılıçlar çekiliyor. Savaş hazırlıklarının başladığı Diriliş Ertuğrul 74. bölüm aksiyon dolu sahneleri ile izleyiciler büyüleyecek. Diriliş Ertuğrul son yayınlanan 74. yeni bölüm fragmanı ve tüm detaylarıyla haberimizde yer alıyor...

Diriliş Ertuğrul 74. yeni bölümde ipler geriliyor!

Diriliş Ertuğrul 73. yeni bölümü yayınlandı. Her Çarşamba TRT 1 ekranında izleyenleri ile buluşan Diriliş Ertuğrul dizisinin başrollerinde Esra Bilgiç, Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Osman Soykut, Nurettin Sönmez, Cengiz Çoşkun, Gökhan Karacık gibi usta isimler yer alıyor. Diriliş Ertuğrul yepyeni bölümü ile TRT 1 ekranında izleyenlerin karşısına çıktı

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 73. BÖLÜM ÖZETİ

Büyük bir oyun içerisine düşmüş Ertuğrul Bey ve alpları kalede mahsur kalmıştır. Düştükleri tuzaktan habersizdirler. Sultanın sulhu tesis etmekle görevlendirdiği Ertuğrul Bey şimdi savaş çıkarmakla suçlanmaktadır. Kaleden alplarıyla birlikte nasıl sağ çıkacaktır? Bu durumu haber alan Candar, Köpek ve Ural ne şekilde davranacaktır?

Her türlü tuzağı zekasıyla ve bileğinin gücüyle def etmeyi başaran Ertuğrul sultana verdiği söz gereği kılıcını kullanmamaktadır fakat düşman saldırılarını arttırmaktadır. Ertuğrul’un bu saldırılara karşı yeni stratejisi ne olacaktır?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 74. BÖLÜM FRAGMANI

Aşk kıvılcımları

Candar Bey’in evinde misafir olan Sadettin Köpek, Aslıhan’a karşı duygusal bir yönelim içerisindedir. Bunu farkeden Ural, Sadettin Köpek’i evliliğe teşvik eder. Saadettin Köpek ne yapacaktır?

Aşka susamış olan Bamsı’nın gönlü mucize şekilde karşısına çıkmış Helena’ya kaynar. Helena ise Bamsı’yı kendilerinin kervanına saldıran kişi olarak bilmektedir. Helena gerçeği öğrenecek midir? Bamsı’nın duyguları karşılık bulacak mıdır?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 72. SON BÖLÜM ÖZETİ

Duygu ile akıl arasında

Sinsi planlarına ara vermeden devam eden Ural son olarak Karakoncolos’u kullanarak Ertuğrul Bey’in altın madenine baskın yaptırmıştır. Baskın gerçekleşmiş fakat Ertuğrul son anda yetişerek Haçaturyan’ı kurtarmıştır. Şimdi bütün deliller Ural’ı işaret etmektedir. Peki, Ertuğrul Bey’in tutumu ne olacaktır?

Bitmeyen sinsi oyunlar

Hanlı Pazar Ertuğrul Bey tarafından fethedilmiş, pazarın ticareti Müslümanca bir anlayışla yürütülmeye başlamıştır. Fakat etraftaki şer ocakları bu durumdan memnun değildir. Bu kişiler sinsi planlarla Ertuğrul Bey’in kurduğu bu yapıyı yıkmak için neler yapacaktır? Bölgedeki eşkıyaların hamlelerini bir bir bertaraf eden Ertuğrul, Karacahisar kalesinden gelen beklenmedik habere karşı nasıl bir hamlede bulunacaktır? Sultan Alaattin’in civarda sulhu tesis etmekle görevlendirdiği Ertuğrul Bey içine düştüğü zor durumlarda nasıl bir strateji uygulayacaktır?

Aşkın dönüşümü

Ertuğrul’un evlilik teklifini reddetmesiyle onuru kırılan Aslıhan’ın aşkı bir anda kine dönüşecektir. Onun bu halini fark eden Çolpan bu fırsattan nasıl istifade edecektir? İki oba kadınlarının çalıştığı kilimhanede işler nasıl devam edecektir?