Geri Dön
MagazinBarbara Palvin ve Dylan Sprouse evlilik yolunda ilk adımı attı!

Barbara Palvin ve Dylan Sprouse evlilik yolunda ilk adımı attı!

Eski Victoria’s Secret Meleği Barbara Palvin ve Dylan Sprouse, nişanlandı. Bu ayın başlarında ünlü modelin Mammoth Film Festivali’ne parmağında bir elmas yüzükle gelmesi nişan dedikodularını ateşlemişti. Çifte yakın bir kaynak, "Şimdi her zamankinden daha mutlular" açıklamasında bulundu.

Barbara Palvin ve Dylan Sprouse evlilik yolunda ilk adımı attı!

Uzun yıllardır aşk yaşıyan ünlü model Barbara Palvin (29) ile İtalya doğumlu aktör Dylan Sprouse (30)’dan hayranlarını sevindirecek bir haber geldi.

"İKİSİ DE ÇOK MUTLU"

Çifte yakın bir kaynak, “Dylan ve Barbara nişanlandı. Barbara, yüzüğünü insanlara gösteriyor ve ikisi de çok mutlular” açıklamasını yaptı.

Barbara Palvin ve Dylan Sprouse evlilik yolunda ilk adımı attı

NİŞANLANDILAR

2018 yılından beri birlikte olan çift konuya dair bir açıklama yapmazken bir kaynak, “Her zaman birbirlerine çok aşıktılar, ancak şimdi her zamankinden daha mutlular. Hayatlarının bu yeni bölümünü birlikte başlatmak için sabırsızlanıyorlar” dedi.

Barbara Palvin ve Dylan Sprouse evlilik yolunda ilk adımı attı

YÜZÜĞÜ DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Geçtiğimiz haftalarda eski Victoria’s Secret meleği Palvin’in Mammoth Film Festivali’ne parmağında bir elmas yüzükle gelmesi dikkat çekmişti.

NASIL TANIŞTIKLARINI ANLATMIŞTI

Ünlü çiftten Sprouse, idaha önce verdiği bir röportajda Palvin ile nasıl tanıştıklarını "Barbara beni takip etti, ben de ona yazmalıyım galiba dedim. Ve ona kibar bir mesajla yazıp numaramı yolladım" diyerek anlatmıştı.