Geri Dön
Kültür SanatArctic Monkeys bilet fiyatları ne kadar? Arctic Monkeys konser bileti nereden alınır, bitti mi?

Arctic Monkeys bilet fiyatları ne kadar? Arctic Monkeys konser bileti nereden alınır, bitti mi?

Dünyaca ünlü rock grubu Arctic Monkeys’in, 9-10 Ağustos 2022 tarihlerinde İstanbul Zorlu PSM’de vereceği konserin biletleri, satışa çıktıktan kısa süre sonra tükenerek karaborsaya düştü. Peki, Arctic Monkeys bilet fiyatları ne kadar? Arctic Monkeys konser bileti nereden alınır, bitti mi?

Arctic Monkeys bilet fiyatları ne kadar? Arctic Monkeys konser bileti nereden alınır, bitti mi?

Dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de geniş bir dinleyicisi kitlesi bulunan rock grubu Arctic Monkeys’in önümüzdeki yıl İstanbul’da vereceği konserlerin biletleri satışa çıkar çıkmaz karaborsaya düştü. Peki, Arctic Monkeys bilet fiyatları ne kadar? Arctic Monkeys konser bileti nereden alınır, bitti mi?

ARCTİC MONKEYS BİLET FİYATLARI NE KADAR?

Ön Satış 1. Dönem - Ayakta / Early Bird 1 - Standing Price: 418,00 TL

Ön Satış 2. Dönem - Ayakta / Early Bird 2 - Standing Price: 616,00 TL

Genel Satış - Ayakta / General Admission - Standing Price: 748,00 TL

Uzak Görüş - Oturmalı / Long Distance - Seated Price: 363,00 TL

Kısıtlı Görüş - Oturmalı / Limited View - Seated Price: 275,00 TL

Arctic Monkeys bilet fiyatları ne kadar Arctic Monkeys konser bileti nereden alınır, bitti mi

ARCTİC MONKEYS BİLETLERİ KARABORSAYA DÜŞTÜ!

Normalde en pahalısı 748 TL olan biletler, karaborsacılar tarafından ‘bilet paylaşım’ sitelerinde 20 bin TL’ye yaklaşan fiyatlarla satılmak isteniyor. Fiyatlar, her geçen dakika artıyor.

Arctic Monkeys’in 9-10 Ağustos 2022’de İstanbul’daki Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde (PSM) vereceği konserin biletleri, 24 Kasım (bugün) saat 12.00’de Passo şirketinin internet sitesinden satışa sunuldu.

Ancak kısa bir süre sonra, 5 kategoride satılan ve fiyatları 418 TL ila 748 TL arasında değişen etkinlik biletlerinin tükendiği görüldü. Biletler aynı anda, ‘bilet değişim’ siteleri olarak bilinen ancak karaborsacıların faaliyet gösterdiği internet sitelerine düştü.

Örneğin bu platformlardan biri olan ‘Viagogo’da, en pahalısı 748 TL olan biletlerin 18 bin 253 TL’ye satılmak istendiği görüldü.

Sitede yer alan Arctic Monkeys konserinin en ucuz bileti, şimdilik 3 bin TL’ye satılmaya çalışılıyor. Fiyatlar, dakikalar geçtikçe de artıyor.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler