Geri Dön
GündemTOKİ Manavgat Çeltikçi kura sonuçları açıklandı mı? Manavgat TOKİ çekilişi canlı izle!

TOKİ Manavgat Çeltikçi kura sonuçları açıklandı mı? Manavgat TOKİ çekilişi canlı izle!

Manavgat TOKİ kura sonuçları merak ediliyor. TOKİ Antalya Manavgat kura sonuçları için heyecan dorukta. Alt Gelir Grubuna yönelik 2+1 nitelikli 19 adet konut ve Orta Gelir Grubuna yönelik 3+1 nitelikli 6 adet olmak üzere toplamda 25 konut kura ile hak sahiplerini bulacak. Peki, TOKİ Antalya Manavgat kura sonuçları açıklandı mı? Manavgat kura çekilişi canlı yayın nasıl izlenir?

TOKİ Manavgat Çeltikçi kura sonuçları açıklandı mı? Manavgat TOKİ çekilişi canlı izle!

Manavgat TOKİ kura çekimi merakla takip ediliyor. Antalya Manavgat Çeltikçi Mahallesi'nde 222 Konut kapsamında toplamda 25 adet kura ile satışa sunulacak. Konut sahibi olmak için başvuruda bulunan Antalyalılar TOKİ Antalya Manavgat kura sonuçları açıklandı mı, sorusuna yanıt aranıyor. Manavgat TOKİ çekiliş detayları araştırılıyor. İşte Manavgat TOKİ çekilişi canlı izle seçeneği ile TOKİ Manavgat Çeltikçi kura sonuçları sorgulama ekranı…

TOKİ MANAVGAT ÇELTİKÇİ KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

TOKİ Antalya Manavgat kura sonuçları 14 Ocak Cuma günü açıklanacak. TOKİ kura çekilişi 14 Ocak Cuma günü saat 11.00'da başlayacak. Kura çekilişi için canlı yayın tekrarı sonraki sayfa üzerinden izlenebilecek. TOKİ kura sonuçları, kura çekilişinin öğle saatlerinde tamamlanmasının ardından E-Devlet üzerinden öğrenilebilecek.

MANAVGAT TOKİ KURA ÇEKİMİ CANLI İZLE!

Antalya Manavgat Çeltikçi Mahallesi 222 Konut kapsamında inşa ettirilmekte olan Alt Gelir Grubuna yönelik 2+1 nitelikli 19 adet konut ve Orta Gelir Grubuna yönelik 3+1 nitelikli 6 adet konut olmak üzere toplam 25 adet konut kura yöntemi ile satışa sunulacaktır.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler