Gazete Vatan Logo

İstanbul’da su kesintisi duyurusu! İSKİ: 6 ilçede 30 saatlik su kesinti olacak! Su kesintisi ne zaman, bu akşam kaçta başlayacak, bitecek?

İSKİ 30 saat sürecek su kesintisi uyarısı yaptı. 30 saat su kesintisi olacak yerler duyuruldu. İstanbul'un Esenyurt, Başakşehir, Avcılar, Büyükçekmece, Arnavutköy ve Çatalca ilçelerinde 30 saat sürecek su kesintisi yaşanacak. İSKİ ile su kesintisi ne zaman, ne zaman bitecek?

İstanbul’da su kesintisi duyurusu! İSKİ: 6 ilçede 30 saatlik su kesinti olacak! Su kesintisi ne zaman, bu akşam kaçta başlayacak, bitecek?

İSKİ su kesintisi yapılacağını açıklayınca su kesintisi olacak ilçeler ve suların ne zaman kesileceğine yönelik aramalar arttı. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresinin (İSKİ) Şahintepe-Esenyurt ana isale hattında yapacağı çalıma nedeniyle Esenyurt, Başakşehir, Avcılar, Büyükçekmece ve Arnavutköy ilçelerinin bazı mahallelerine 30 saat süreyle su verilemeyecek.

İstanbul’da 30 saatlik su kesintisi ne zaman? (30 saat su kesintisi olacak yerler)

İSKİ'den yapılan açıklamaya göre Şahintepe-Esenyurt ana isale hattında zorunlu olarak deplase bağlantı çalışmaları yapılacak.

Çalışma nedeniyle Esenyurt'ta Saadetdere, Turgut Özal, Namık Kemal, Zafer, Akevler, Üçevler, Fatih, Talatpaşa, İnönü, İncirtepe, Yunus Emre Akşemsettin, Süleymaniye, Sultaniye, Yenikent, Balıkyolu, Ardıçlı, Esenkent, Aşık Veysel, Koza, Orhangazi, S. Eyyubi, Örnek, Çınar, Bağlarçeşme, Pınar, Mehter Çeşme, Mehmet Akif Ersoy ve Güzelyurt mahallelerinde kesinti olacak.

Başakşehir'de, Bahçeşehir 1. ve 2. Kısıma, Avcılar’da Yeşilkent mahallesine, Büyükçekmece'de Karaağaç mahallesine, Arnavutköy’de Hadımköy, Deliklikaya, Ömerli, Yassıören, Yeşilbayır’a, Çatalca’da ise Bahsayiş mahallelerine 05 Ocak 2021 Salı günü 21.00 ile 07 Ocak 2021 Perşembe günü 03.00 saatleri arasında 30 saat süreyle su verilemeyecek.