Geri Dön
Gündemİnci Token ne zaman çıkıyor? İnci Token nereden alınır?

İnci Token ne zaman çıkıyor? İnci Token nereden alınır?

Kripto para ve tokenler ile ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 10 milyonu aşkın kitlesiyle Türkiye’nin büyük sosyal ağlarından olan Uludağ Sözlük ve İnci Sözlük, İnci Token’ı ön satışa çıkarıyor. Yatırımcılara sunulacak İnci Token ile sözlüklerde pek çok avantajda yatırımcıya sunulacak. Peki, İnci Token ne zaman çıkıyor? İnci Token ön satış ne zaman? İşte detaylar...

İnci Token ne zaman çıkıyor? İnci Token nereden alınır?

Dijital paraların hayatımızdaki yeri ve önemi her geçen gün artıyor. Yakın zamanda günlük yaşamın da bir parçası olması beklenen token’lara, güçlü bir yerli alternatif Türkiye’den çıkıyor. Uludağ Sözlük, İnci Sözlük ve İncicaps platformları için hayata geçirilen “İnci Token”; çok sayıda dünyaca ünlü takım ve organizasyon için token projeleri geliştiren Bitci Teknoloji altyapısıyla sunulacak.

AVANTAJLAR DA SUNULACAK

10 milyon kişilik bir takipçi kitlesini elinde bulunduran İnci Sözlük, Uludağ Sözlük ve İncicaps’in ortak dijital para birimi İnci Token ile kullanıcılar pek çok alanda avantajlı işlemler yapma imkanına da kavuşacak. Sözlüklerde içerik öne çıkarma ve reklam verme gibi avantajlar İnci Token sahiplerine sunulmaya başlanacak.

Günümüzde “fan token”lara olan ilginin artması, özellikle motor sporları ve futbol kulüplerini harekete geçirmiş durumda. Peşinden milyonları sürükleyebilen organizasyon ve kulüpler, kendi dijital paralarına sahip olarak özel bir ekosistem içinde farklı işlemler gerçekleştirilmesini sağlıyor.

İNCİ TOKEN NE ZAMAN ÇIKIYOR?

Fan token’lara en güncel ve büyük örnek ülkemizden geliyor. Türkiye’nin en büyük sosyal ağ platformunu oluşturan İnci Sözlük, Uludağ Sözlük ve İncicaps tarafından hazırlanan “İnci Token”, 15 Kasım saat 15:00’te Bitci üzerinden ön satışa sunuluyor. Bu üç büyük içerik platformunun yanı sıra, bunlara bağlı pek çok sosyal medya profilinin de bulunduğu çatı altında 10 milyondan fazla kişi yer alıyor. İnci Token sayesinde, en başta bu dev topluluğun dijital para konusundaki beklenti ve ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor.

İNCİ TOKEN NEREDEN ALINIR?

Dünyanın önde gelen fan token platformlarından biri olan Bitci Teknoloji’yle hayata geçirilen işbirliği sayesinde, İnci Token’lar kolay ve güvenli biçimde alınıp işlemlerde kullanılabilecek. Bugüne kadar Brezilya ve İspanya Milli Takımı, McLaren Formula 1 Team, MotoGP, FIBA, Wolves, Sporting Lizbon gibi çok sayıda dünyaca ünlü takım ve organizasyon için token projeleri geliştiren Bitci Teknoloji, İnci Token ile farklı bir alanda proje hayata geçirmiş oluyor.

Toplamda 150.000.000 adet basılacak olan İnci Token’ın, 15 Kasım 2021 Pazartesi günü saat 15:00'te 35.000.000 adedi 0,30 TL fiyatla Bitci Kripto Borsası üzerinden ön satışa çıkacak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler