Geri Dön
GündemEsra Erol Fatma kimdir, son hali? Esra Erol Fatma olayı nedir?

Esra Erol Fatma kimdir, son hali? Esra Erol Fatma olayı nedir?

Esra Erol'da Fatma'nın son hali yürek yaktı. Esra Erol'da Fatma'nın yaşadıkları yayınlandığı dönem programa damgasını vurmuştu. Melahat Oruç, 19 yaşındaki zihinsel engelli kızı Fatma'nın kaçırıldığını ve 2 çocuk babası dini nikahlı evli olan bir adamla evlendirildiğini ileri sürmüştü. Melahat Hanım'In açıklamalarının hemen ardından kızı Fatma, eşi Ahmet ve Ahmet'in dini nikahlı eşi Gülşah ile canlı yayına katılmıştı, ancak baba evine geri döndükten sonra tekrar kaçan Fatma'nın son hali yürekleri sızlattı. Peki, Esra Erol Fatma kimdir, son durumu? Esra Erol Fatma olayı nedir?

Esra Erol Fatma kimdir, son hali? Esra Erol Fatma olayı nedir?

ATV'de yayınlanan Esra Erol’da Fatma'nın son hali herkesi üzdü. Esra Erol'un programında ailesinin yanına dönen 19 yaşındaki zihinsel engelli Fatma, program sonrası yine aynı adama kaçtı. Resmi nikahı olan Ahmet'e yeniden kaçan Fatma'nın saçlarını kazıttığı son hali ise yürekleri yaktı.

ESRA EROL FATMA KİMDİR, OLAYI NEDİR?

Anne Oruç'un iddialarının ardından da Fatma, Ahmet ve kaynanası canlı yayına bağlanmıştı ve Fatma, kaynanasıyla yaşadığını, dini nikahlı eşin evde kalmadığını ve çocuklara da kaynanasıyla birlikte baktıklarını açıklamıştı. Bu bağlantıdan sonra Esra Erol'un daveti üzerine stüdyoya gelen Fatma, evin sorumluluğunu üstlendiğini, Gülşah'ın da arada sırada çocuklar için geldiğini söylemişti. Ayrıca Fatma ve Ahmet'le yaşadığını da itiraf etmişti.

Ahmet'in kendisine hırsızlık yaptırdığını ve başka erkeklere sattığını da belirten Gülşah, kendi yolunu çizmek istediğini belirterek Esra Erol'dan yardım istemişti. Türkiye'nin konuştuğu olay sonrasında Fatma baba evine geri dönmeyi kabul etmişti.

FATMA'NIN SON HALİ YÜREK YAKTI

Baba evine döndükten sonra tekrar kaçan Fatma'nın son hali ekran başındakilerin yüreğini yaktı.

Esra Erol Fatma kimdir, son hali Esra Erol Fatma olayı nedir

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler