Geri Dön
GündemDJ gezgin neden öldü, ortaya çıktı mı? Müge Anlı DJ Gezgin cinayeti…

DJ gezgin neden öldü, ortaya çıktı mı? Müge Anlı DJ Gezgin cinayeti…

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen Dj Gezgin olarak tanınan Radyocu Mehmet Karahan'ın ölümüyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. İddialara göre, cenazenin deforme olması, bir balıkçıdan edinilen buz kalıplarıyla engellendi. Peki, DJ gezgin neden öldü? Müge Anlı DJ Gezgin cinayeti…

DJ gezgin neden öldü, ortaya çıktı mı? Müge Anlı DJ Gezgin cinayeti…

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yine DJ Gezgin olarak bilinen Mehmet Karahan'ın ölümü işlendi. Müge Anlı, Mehmet Karahan'ın ölümü ile ilgili tüyler ürperten detaylara ulaştı. DJ gezgin neden öldü, ortaya çıktı mı? Müge Anlı DJ Gezgin cinayeti…

MEHMET KARAHAN'I KİM ÖLDÜRDÜ, DJ KARAHAN NASIL ÖLDÜ?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen DJ Gezgin'in ölümünde sır perdesi aralanmak üzere. DJ Gezgin lakaplı Radyocu Mehmet Karahan'dan 2017 yılından beri haber alınamıyor. Müge Anlı'nın kapısını abla Fatma Karadağ çalmıştı. Karadağ, eski sevgilisi Cemal Durmaz'ı suçladı. İşkenceyle ilgili çelişkili ifadeler yeğen Alim Karadağ'ı cinayetin kilit ismi haline getirdi. Cinayetin kokmaması için buz kalıpları kullanıldığı iddiası da tüyler ürpertti.

38 yaşındaki Mehmet Karahan'a ne oldu? Fatma Hanım, 6 Şubat'ta sevgilisi Cemal Bey'in kardeşini dövdüğünü, aralarında ne olduğunu bilmediğini, mutfağın kapısını kapatıp öyle konuştuklarını, sevgilisinin başında korumalar olduğu için kardeşinin şikayetçi olamadığını iddia etti. Fatma Hanım, sevgilisinin kardeşine çok kötü vurduğunu, kardeşinin komaya girdiğini ve sonra da komadan çıkamadığını, sonra öldüğünü, polise falan da haber veremediğini zira evden çıkamadığını, sevgilisinden korktuğunu söyledi. Radyocu Mehmet Karahan ile ilgili iddialar... Kızı konuştu. Rukiye Hanım, dayısı fenalık geçirdiğinde annesinin "Teni sıcaktı, su verdim ağzına su geri çıktı" dediğini, annesinin bir kadına halıya sarıp götürdüler dediğini, annesi işin içinde olmasa dayısının öldürüldüğünü nereden bileceğini sordu. Hanımefendi, hastanede Fatma Hanımlarla tanıştığını, kendi odalarında bir süre kaldıklarını sonra özel bir odaya gittiklerini, Fatma Hanım'ın annesinin "Benim oğlum kayboldu" deyip ağladığını, Cemal Bey'in sürekli aradığını odada kim varsa konuşmak istediğini, Fatma Hanım'ın da odada kim varsa onlara telefonu uzattığını dile getirdi. Hanımefendi, Fatma Hanım'ın sürekli kendisini acındırdığını, kendisini de kandırdıklarını, tuzağa düşürdüklerini, kendisinin o dönem kayıpları olduğundan aklının başında olmadığını, onların da kendisini olayın içine çekmeye çalıştığını belirtti.

Müge Anlı, Mehmet Karahan evdeyken Fatma Karadağ'ın e-nabız kayıtlarında hastanede olduğunu açıkladı. Fatma Karadağ, kardeşinin ölüm gününde hastanede olmadığını söyledi.