Geri Dön

Diriliş Ertuğrul son bölümde Saadettin Köpek öldü mü? 116. bölüm fragmanı...

Diriliş Ertuğrul son bölümde neler yaşandı? 116. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorularının yanıtlarını haberimizde derledik. Reytingleri alt üst eden dizi Diriliş Ertuğrul dün akşam izleyicileri yine ekrana kilitledi. Peki Diriliş Ertuğrul'da Saadettin Köpek öldü mü?

Diriliş Ertuğrul son bölümde Saadettin Köpek öldü mü? 116. bölüm fragmanı...

Diriliş Ertuğrul'da nefes kesen anlar yaşandı. Ertuğrul'un Saadettin Köpek'i infaz ettiği anlar izleyiciyi ekrana kilitledi. Peki bundan sonra neler yaşanacak? Diriliş Ertuğrul 116. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 115. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Köpek’in zulmüne maruz kalmamak için saraydan ayrılan Gıyaseddin ve Mahperi, Ertuğrul’un tavsiyesi üzerine Kayı Obası’na gelmişti. Ertuğrul ise, Köpek’in askerlerinin ele geçirdiği Kamyeri’yi kurtarmayı başarmıştı. Sonrasında Ertuğrul’un planı sayesinde Hüsameddin Karaca ve Togan, Köpek’in güvenini kazanmıştı. Obada ise Hafsa, gebeliğinden ötürü rahatsızlanmış ve Mahperi’nin önerisiyle Konya’ya şifahaneye gönderilmişti. Ahmet, imparatorun ordu vereceği haberini Kritos’a vermişti. Kamyeri’nin Ertuğrul tarafından kurtarıldığını öğrenen Köpek, öfkeden deliye dönmüştü. Marya ise Aydoğmuş’a gönderilecek bilgiyi verdiği sırada, Ahmet onun casusluk yaptığını öğrenmişti. Aydoğmuş, Günalp’ın gidişiyle meydanı boş bulmuş ve sultanla anasını öldürmek için, askerleriyle obaya saldırmıştı. Ertuğrul ise ulak kılığında Köpek’in otağına girmeyi başarmış ancak karşısında Günalp’ı bulmuştu…

Ertuğrul’un Günalp ve Köpek’le olan hesaplaşmasında neler yaşanacak? Ertuğrul ve alplar, hedeflerine ulaşıp Köpek’in ordugâhından sağ salim çıkabilecekler mi? Ahmet, Tekfur Kritos’u obaya saldırmamak hususunda oyalayabilecek mi? Obaya yapılan saldırı bertaraf edilebilecek mi? Mahperi ile Hayme ve Halime arasında neler yaşanacak? Gıyaseddin ve Mahperi, saraya dönebilecekler mi?