Geri Dön

Diriliş Ertuğrul 80. bölümünde Bamsı'ya ne olacağı merak ediliyor!

Diriliş Ertuğrul 80. bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde vurulan Bamsı'nın ölüp ölmeyeceği merak ediliyor. Yeni bir savaşa hazırlanan Ertuğrul Bey bu mücadeleyi de kazanabilecek mi? Diriliş Ertuğrul Çarşamba akşamları TRT 1'de...

Diriliş Ertuğrul 80. bölümünde Bamsı'ya ne olacağı merak ediliyor!

Diriliş Ertuğrul 80. bölümünde Ertuğrul Bey Vasilius'a karşı savaş açıyor, peki bu savaşı kazanabilecek mi? Aslıhan'ın kurtarılmış olması sevindirse de Bamsı'nın yaralanması herkesi şoke ediyor. Bamsı ölerek diziden ayrılacak mı yoksa sağlığına kavuşarak devam mı edecek? Tüm gelişmeler Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde olacak.

Yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği, oyuncu kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Hülya Darcan, Cengiz Coşkun, Cavit Çetin Güner, Nurettin Sönmez, Ayberk Pekcan'in yanı sıra sonradan katılan Kürşat Alnıaçık, Burçin Abdullah ve Çağdaş Onur Öztürk yer alıyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 80. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Vasilius’un desteğiyle Aliyar ve Ural’a büyük tuzak kuran Batuhan, tam hedefine ulaşacakken Ertuğrul ve alplarının yetişmesiyle durum tersine dönmüştür. Fakat bu durum ağır sonuçlara neden olmuş ve Aliyar ağır yara almıştır. Aliyar’ın haberi Çavdar Obasında ve Kayı Obasında büyük üzüntüye neden olacaktır.

Aliyar’ın yokluğunu fırsat bilen Ural, iki oba arasındaki birliği bozmaya yönelik eylemde bulunacaktır. Peki Ertuğrul ve Sadettin Köpek’in Ural’ın bu hareketine karşı tepkisi ne olacaktır? Aslıhan bağlı tutulduğu mağarada büyük tehlike içerisindedir. Onun yerini bilen Batuhan ve Bugay da ölmüştür. Peki Aslıhan mağaradan kurtulabilecek midir? Diğer yandan Bamsı kalede kavga çıkarmış bunun neticesinde zindana atılmıştır. Zindanda çok tehlikeli biri ile birlikte kalacaktır. Onun orada olduğunu bilen Haçaturyan ve Dumrul’un elinden bir şey gelmemektedir. Peki Bamsı zindandan nasıl kurtulacaktır? Zindandan çıktıktan sonra onu bekleyen büyük tehlike ne olacaktır?