Geri Dön
GündemDini etkileyici yılbaşı mesajları! Anlamlı, İslami, ayetli, dualı, en güzel, 2022 dini yeni yıl mesajları, sözleri!

Dini etkileyici yılbaşı mesajları! Anlamlı, İslami, ayetli, dualı, en güzel, 2022 dini yeni yıl mesajları, sözleri!

Dini yeni yıl mesajları, yeni yılı İslami geleneklere göre kutlayacaklar tarafından araştırılıyor. Dualı, ayetli, İslami ve dini yeni yıl mesajları ve sözler günün en çok aranan konu başlıklarından oldu. 2021 yılı geride bırakırken 2022 yılı için umut ve huzur dolu bir yıl temennisinde bulmak isteyenlere SMS olarak gönderecekleri veya sosyal paylaşım platformlarında paylaşacakları İslami, dualı, hadisli ve ayetli dini yılbaşı kutlama sözleri derledik. İşte dini yeni yıl mesajları 2022…

Dini etkileyici yılbaşı mesajları! Anlamlı, İslami, ayetli, dualı, en güzel, 2022 dini yeni yıl mesajları, sözleri!

Dini yılbaşı mesajları ve sözleri yeni yıl heyecanını sevdikleriyle paylaşmak isteyenler tarafından araştırılıyor. Dini yeni yıl mesajları aramalarına yönelik sağlık, umut, huzur yüklü mesajlar derledik. Sevgiliye, arkadaşa, akrabalara İslami iyi dilekler ileteceklere Facebook, WhatsApp, İnstagram ve Twitter gibi sosyal medya ağlarında paylaşmalık resimli, dualı, ayetli, anlamlı, hadisli, kısa ve uzun dini yeni yıl mesajları ve sözleri içeriğine göz altın!

DİNİ YENİ YIL MESAJLARI VE SÖZLERİ 

Yeni yılınız maddi ve manevi anlamda aydınlık, gönlünüz hoş olsun. Sizi kedere, üzüntüye sevk edecek ne kadar olumsuzluklar varsa sizden her daim uzak olsun. Allah sonumuzu hayretsin. Kurtuluşa erenlerden eylesin. Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Yeni yılınız kutlu olsun.

Dünden bugüne kavuşturan Rabbim nice huzurlu yıllar kılsın ömrümüze.

2021 Yılını geride bırakarak 2022 Yılına kavuşturan Allah'a şükürler olsun.

Dini etkileyici yılbaşı mesajları Anlamlı, İslami, ayetli, dualı, en güzel, 2022 dini yeni yıl mesajları, sözleri

Allah’ım musibetin yaşandığı bu günlerde tüm insanlara şifa ve sabır ihsan eyle. Bizleri yeniden bir araya getirmeyi nasip eyle. Mutlu yıllar.

Günahlarımızın af olduğu, tövbelerimizin arttığı bir 2022 diliyorum.

Geceyi, gündüze açan Allah yeni yılda hayırlı kapıları da açsın inşallah.

Allah’ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Mutlu yıllar.

Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Mutlu yıllar.

2022 Yılında Rabbim, tüm İslam Alemi’ne, sonsuz hazinesinden güzellikler bahşetsin.

Dualarınızın kabul olduğu, bereketin ve feyizlerin doldurduğu bir ömür dilekleriyle.  Mutlu Yıllar.

Allah’ım yeni yılda, İslamiyeti gerçek manası ile anlamayı ve layıkıyla yaşamayı tüm kullarına nasip etsin amin.  Nice güzel yıllara.

Dini etkileyici yılbaşı mesajları Anlamlı, İslami, ayetli, dualı, en güzel, 2022 dini yeni yıl mesajları, sözleri

Bu yıl, İslamiyet’i anlamayı ve hakkıyla yaşamayı tüm kullarına nasip etsin; kainatı nuruyla aydınlandırsın. Selam ve dua ile Allah’a emanet olun her şey gönlünüzce olsun.

Allah’ım, sen evveli ve sonu olmayan cömert, acıyan, ihsanı bol olansın. Bu yeni yılda bize helâl rızıklar ihsan et. Bu sene beni, sevdiklerimi ve müslümanları şeytanın aldatmasından ve tuzaklarından koru. Nefsimizin kötülüklerine karşı bize yardım et.

Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.

Allah’ım sen bize huzur içinde geçirebileceğimiz bir yıl nasip et. Mutlu yıllar.

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar. 

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.  Nice Yıllara.

Her yeni yıl bir başka güzel. Yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun

Allah hayırlı yıllar, hayırlı insanlar, hayırlı işlerle karşılaşmamızı nasip etsin, 2022 kutlu olsun.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler