Geri Dön

Mazota indirim geldi mi? Benzine indirim var mı? Benzin ve motorin fiyatları ne kadar? Güncel akaryakıt fiyatları! (29 Haziran 2022)

Küresel petrol fiyatlarındaki dalgalanma sürüyor! Rusya – Ukrayna savası nedeniyle Brent Petrol fiyatlarında hareketlilik devam ederken akaryakıt ürünlerine yapılan indirim ve zam haberleri de vatandaşın gündeminde olmayı sürdürüyor. Peki, Mazota indirim geldi mi? Benzine indirim var mı? Benzin ve motorin fiyatları ne kadar? İşte 29 Haziran 2022 güncel akaryakıt fiyatları!

Mazota indirim geldi mi? Benzine indirim var mı? Benzin ve motorin fiyatları ne kadar? Güncel akaryakıt fiyatları! (29 Haziran 2022)

Dünyada petrol fiyatlarında hareketlilik devam ediyor. Rusya-Ukrayna savaşından etkilenen petrol fiyatları akaryakıt ürünlerine indirim ve zam olarak yansımaya devam ediyor. Dalgalanma sürerken araç sahipleri de güncel akaryakıt fiyatlarını yakından takip ediyor. Peki, Mazota indirim geldi mi? Benzine indirim var mı? Benzin ve motorin fiyatları ne kadar? İşte 29 Haziran 2022 güncel akaryakıt fiyatları!

MOTORİNE İNDİRİM GELDİ Mİ?

Brent petrol ve dolar kurundaki düşüşün ardından, 29 Haziran 2022 itibariyle motorinde 2 lira 50 kuruşluk bir indirim meydana gelirken, fiyat değişikliği pompa fiyatlarına yansıdı.

BENZİNE İNDİRİM VAR MI?

29 Haziran 2022 itibariyle motorine indirim yapılırken benzin fiyatlarında değişiklik olmadı.

29 HAZİRAN 2022 GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI!

İstanbul'da motorin litre fiyatı 27 lira 50 kuruştan satılıyor.

Benzinin litresi ise ortalama 27 lira 30 kuruştan satılıyor.