Geri Dön

Kayseri TOKİ kura sonuçları açıklandı mı? TOKİ Kayseri kura çekimi sonuçları isim listesi sorgulama (Kayseri TOKİ kura çekimi sonuçları canlı izle 10 Aralık 2022)

TOKİ kura çekimi devam ediyor. 7 Kasım tarihinde başlayan çekilişlerde sıra Kayseri iline geldi. Kayseri TOKİ kura sonuçları ve isim listesi merakla takip ediliyor. Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Kongre Merkezi Büyük Salon'da gerçekleştirilecek kura çekimi noter huzurunda ve canlı olarak düzenlenecek. Peki, Kayseri TOKİ kura sonuçları isim listesi nasıl sorgulanır, Kayseri TOKİ kura çekilişi canlı nasıl izlenir? İşte Kayseri TOKİ çekilişi canlı izleme ekranı ve Kayseri TOKİ kura sonuçları isim listesi 2022 sorgulama ekranı!

Kayseri TOKİ kura sonuçları açıklandı mı? TOKİ Kayseri kura çekimi sonuçları isim listesi sorgulama (Kayseri TOKİ kura çekimi sonuçları canlı izle 10 Aralık 2022)

Kayseri TOKİ kura çekiliş yeni haftanın kura takvimine göre 10-11-12 Aralık 2022 tarihlerinde saat 10.00’da başlayacak. İşte Kayseri TOKİ çekilişi canlı izleme ekranı ve Kayseri TOKİ kura sonuçları isim listesi 2022 sorgulama ekranı…

KAYSERİ TOKİ KURA CANLI YAYIN EKRANI

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Kongre Merkezi Büyük Salon'da gerçekleştirilecek olan TOKİ kura canlı yayını www.toki.tv adresinde veya resmi YouTube kanalından izlenilecek.

Noter huzurunda gerçekleştirilecek kura çekilişi TOKİ'nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden de takip edilebilecek.

KAYSERİ TOKİ KURA CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYINIZ

TOKİ KURA SONUÇLARI İSİM LİSTESİ NASIL SORGULANIR?

TOKİ kura çekimi sonuçları resmi internet sitesi üzerinden sorgulanabiliyor. TOKİ kura çekilişinde isminizin çıkıp çıkmadığını öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayınız. 

TOKİ KURA SONUCU SORGULAMASI İÇİN TIKLAYINIZ

KONUT ALMA HAKKI VE KONUT BELİRLEME KURASI

1. Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası, noter huzurunda; Banka ve İdare yetkilileri denetiminde gerçekleştirilecektir. Kura çekiliş yeri ve programı daha sonra açıklanacaktır

2. Kurada konut sayısı kadar asil alıcı belirlenecek olup aynı anda asil alıcıların konutları da kura ile belirlenecektir.

3. Kura sırasında belirlenecektir.

4. Satışa sunulan konut sayısından daha az başvuru olması durumunda kura çekilişi yapılmayacaktır. Başvuru şartlarını sağlayan hak sahipleri kategorilerinin önceliğine ve başvuru sıralamasına göre İdarenin hazırlayacağı ve ilan edeceği program doğrultusunda konut seçim ve sözleşme imzalama işlemlerini İdarenin belirleyeceği bloklar/konutlar arasından gerçekleştireceklerdir.

5. Diğer başvuru sahipleri, İdaremiz genel uygulamalarında olduğu üzere başvuru sayısına göre gerektiği takdirde kura ile belirlenecektir.

6. Kura sonucu konut satın alma hakkı kazananlar, sözleşme imzalama aşamasında kendi aralarında becayiş (konut değişikliği) yapabileceklerdir.