Geri Dön

Akaryakıta yeni zam geliyor! Motorine zam var mı? Benzine motorine zam ne zaman gelecek? 26 Ağustos’ta motorine zam olacak mı?

Akaryakıt fiyatlarına zam haberleri gelmeye devam ediyor. Akaryakıtta dalgalanma sürerken yeni bir zam haberi daha geldi. Motorine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere zam geliyor. Peki, Mazota zam var mı, ne kadar zam gelecek? Motorine yeni zam ne zaman geçerli olacak? Akaryakıta yeni zammın detayları…

Akaryakıta yeni zam geliyor! Motorine zam var mı? Benzine motorine zam ne zaman gelecek? 26 Ağustos’ta motorine zam olacak mı?

Akaryakıt fiyatlarında dalgalı seyir devam ediyor. Dün gece motorine yapılan zammın ardından yeni bir zam haberi daha geldi. Motorine bu gece yarısı itibaren yeniden zam yapılacak. Peki, Mazota zam var mı, ne kadar zam gelecek? Motorine yeni zam ne zaman geçerli olacak? Akaryakıta yeni zammın detayları…

BUGÜN MOTORİNE ZAM VAR MI?

Motorine yeni zam! Sektör kaynaklarından alınan bilgiye göre, motorinin litre fiyatına bu geceden itibaren geçerli olmak üzere (26 Ağustos Cuma) 87 kuruş zam gelecek. Motorine dün gece de 95 kuruş zam gelmişti. Benzinde ise şu an zam beklenmiyor.

GÜNCEL AKARYAKIT POMPA FİYATLARI

İstanbul'da motorin litre fiyatı 25,98 liradan satılıyor. Benzinin litresi ise ortalama 21,15 liradan satılıyor.