Gazete Vatan Logo

Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika! Benzine indirim, motorine zam! İşte yeni fiyatlar

Akaryakıt fiyatlarında son dakika gelişmesi. Akaryakıtta yeni fiyatları belli oldu. Brent petrol fiyatlarında gözlemlenen dalgalanma beraberinde akaryakıt zammı ve indirimi haberlerini getiriyor. Bazı sürücüleri üzecek, bazılarını ise sevindirecek haber geldi. Benzin fiyatlarına indirim, motorin fiyatlarına ise zam yapıldı. İşte, 19 Ağustos 2022 güncel akaryakıt fiyatları ile LPG, benzin ve motorin fiyatları...

Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika! Benzine indirim, motorine zam! İşte yeni fiyatlar

Motorin ve benzin fiyatları, döviz kuru ve uluslararası piyasalarda yaşanan son dakika gelişmelerine paralel olarak değişikilik gösteriyor. Salı gününden itibaren geçerli olmak üzere motorin fiyatlarına 1 lira 26 kuruş zam yapılmıştı. Akaryakıt zammının geri çekilmesinin ardından araç sahiplerine bir üzücü bir sevindirici haber geldi. Benzin fiyatlarına indirim, motorin fiyatlarına ise zam yapıldı. İşte, güncel akaryakıt fiyatları ile İstanbul, Ankara ve İzmir 19 Ağustos LPG, benzin ve motorin fiyatları listesi...

MOTORİN FİYATLARINA İNDİRİM SONRASI ZAM GELMİŞTİ!

Küresel piyasalardaki aşağı yönlü harekete paralel olarak indirim yapılan akaryakıt fiyatlarına zam geleceği iddia edildi. Geçtiğimiz cumartesi günü günü benzin ve motorine uygulanan indirimin ardından 10 Ağustos'ta motorin fiyatlarına 1 TL daha indirim yapılmıştı. Ancak sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre motorin fiyatlarına 81 kuruş zam yapıldı.

 BENZİNDE BEKLENEN ZAM YAPILMIŞTI!

Son günlerde petrol piyasasında gözlemlenen yükselişin ardından akaryakıt zammı haberi gündeme geldi. Sektör kaynaklarından edinilen bilgilere göre benzin fiyatlarına 12 Ağustos'u 13 Ağustos'a bağlayan gece 1 lira 10 kuruş zam yapıldı. 

Haberin Devamı

MOTORİNE YAPILMASI BEKLENEN ZAM GERİ ÇEKİLDİ!

Benzine geçtiğimiz akşam gelen zammın ardından şimdi de motorin fiyatlarına 1 lira 26 kuruş zam gelmişti. Ancak edinilen bilgiye göre uluslararası petrol fiyatlarının değişmesiyle motorine yapılan zam geri çekildi.

 BENZİNE İNDİRİM MOTORİNE ZAM!

Sektör kaynaklarından edinilen bilgilere göre; bu gece yarısı itibariyle geçerli olmak üzere motorin fiyatlarına 76 kuruş zam, benzin fiyatlarına ise 83 kuruş indirim uygulandı.

İSTANBUL GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI LİSTESİ 19 AĞUSTOS 2022

İstanbul Anadolu yakasında bir litre benzin fiyatı: 20.34 TL/LT

İstanbul motorin (mazot) litre fiyatı Anadolu Yakası'nda 24.02 TL/LT

İstanbul LPG litre fiyatı Anadolu Yakası'nda 11,1 TL

İstanbul Avrupa Yakası'nda bir litre benzin fiyatı: 20.33 TL/LT

İstanbul motorin litre fiyatı Avrupa Yakası'nda 24 TL/LT

Haberin Devamı

İstanbul LPG litre fiyatı Avrupa Yakası'nda 11,35 TL

ANKARA BENZİN VE MOTORİN FİYATLARI

Ankara'da benzin litre fiyatı 20.46 TL/LT

Ankara'da motorin litre fiyatı 24.11 TL/LT

Ankara'da LPG litre fiyatı 11.37 TL

İZMİR AKARYAKIT FİYATLARI

İzmir'de benzin litre fiyatı 20.44 TL/LT

İzmir'de motorin litre fiyatı 24.12 TL/LT

İzmir'de LPG litre fiyatı 11,04 TL