Geri Dön
EğitimAUZEF sınav sonuçları 2021 sorgulama ekranı! AUZEF AKSİS giriş yap: Güz dönemi AUZEF final sonuçları açıklandı!

AUZEF sınav sonuçları 2021 sorgulama ekranı! AUZEF AKSİS giriş yap: Güz dönemi AUZEF final sonuçları açıklandı!

AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı, sorusu yanıt buldu. AUZEF final sonuçları açıklandı. Eğitimlerine açık öğretim ve uzaktan eğitim ile devam eden öğrenciler final sonuçlarının açıklanmasıyla AUZEF sınav sonuçlarını sorgulamaya başladı. AUZEF sınav sonuçları TC Kimlik numarası ve öğrenci şifresi kullanılarak AKSİS girişi ile sorgulanabilecek.

AUZEF sınav sonuçları 2021 sorgulama ekranı! AUZEF AKSİS giriş yap: Güz dönemi AUZEF final sonuçları açıklandı!

İstanbul Üniversitesi AUZEF sınav sonuçları açıklandı. Eğitimlerini uzaktan sürdüren öğrenciler merakla sonuçların açıklanacağı tarihi bekliyordu. AUZEF sınav sonuçları ilan edilince öğrenciler final sonuçlarını sorgulamaya koyuldu. AUZEF güz dönemi sınav sonuçları aşağıdaki linkten görüntülenebilecek. İşte AUZEF sınav sonuçları sorgulama ekranı…

AUZEF SINAV SONUÇLARI 2021 SORGULAM EKRANI

AUZEF FİNAL SINAVI SONUCU ÖĞRENME

AUZEF 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi Bitirme (Final) Sınavı sonuçları açıklandı. Sınav sonuçlarınızı https://auzefsinav.istanbul.edu.tr/login adresinden AKSİS kullanıcı adı ve şifreniz ile görüntüleyebilirsiniz.

Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF), İstanbul Üniversitesi bünyesinde açık öğretim ve uzaktan eğitim veren tüm programların faaliyetlerini yürüten fakültedir. 2009 yılından itibaren Uzaktan Eğitim, 2011 yılından itibaren de Açık Öğretim kapsamında öğrenci kabul eden AUZEF bu yönüyle Türkiye’deki tek açık ve uzaktan eğitim fakültesidir.

2016 yılı itibariyle AUZEF bünyesinde 15 Lisans, 15 Ön Lisans ve 7 Lisans Tamamlama programı bulunmaktadır. Bu programların 17’si Açık Öğretim, 18’i AUZEF’e bağlı Uzaktan Eğitim, 2’si de Diğer Fakültelere Bağlı Uzaktan Eğitim şeklindedir.

AUZEF, tüm programlarındaki öğrencilerine, dünyanın her yerinde internet üzerinden İstanbul Üniversitesi standartları ile öğretim görme ve mezun olma fırsatı sunmaktadır.

Yükseköğretim kurumlarının lisans programlarında okuyan veya mezun olan tüm öğrenciler hem lisans hem de ön lisans açık öğretim programlarına, ön lisans programlarında okuyan veya mezun olan tüm öğrenciler ise ön lisans açık öğretim programlarına, “Sınavsız İkinci Üniversite” kapsamında kayıt yaptırabilirler.