Gazete Vatan Logo

Ankara Büyükşehir Belediyesi karne hediyesi! Yarıyıl çocuk festivali ne zaman?

Ankara Büyükşehir Belediyesi, öğrenciler için bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Yarıyıl Çocuk Festivali’ne ev sahipliği yapacak. Peki, Yarıyıl çocuk festivali ne zaman? Ankara Büyükşehir Belediyesi karne hediyesi…

Ankara Büyükşehir Belediyesi karne hediyesi! Yarıyıl çocuk festivali ne zaman?

Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı ANFA Altınpark Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl ikincisi düzenlenecek 'Yarıyıl Çocuk Festivali'ne ev sahipliği yapacak. Başkentli öğrenciler, 2 gün sürecek festivalde, tiyatro gösterilerinden sportif aktivitelere, konserlerden atölye çalışmalarına kadar birbirinden renkli etkinliklerle buluşacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi karne hediyesi festivali ne zaman?

ANFA Altınpark Fuar ve Kongre Merkezi’nde 1-2 Şubat 2023 tarihlerinde düzenlenecek festivalde; tiyatro gösterilerinden sportif aktivitelere, konserlerden atölye çalışmalarına kadar birbirinden renkli etkinlikler olacak.

Başkentli öğrenciler, 2 gün sürecek festivalde, tiyatro gösterilerinden sportif aktivitelere, konserlerden atölye çalışmalarına kadar birbirinden renkli etkinliklerle buluşacak.

Atölye çalışmalarında minikler, ebru sanatından taş boyamaya, zekâ oyunlarından el sanatlarına kadar pek çok alanda hünerlerini sergilerken, Kent Orkestrası da en güzel çocuk şarkılarını seslendirecek. Düzenlenecek çok sayıda etkinlik ile çocuklar hem eğlenecek hem de öğrenecek.

Haberin Devamı