Gazete Vatan Logo

OnlyFans yıldızına şok! Ürkütücü hayranı üvey babası çıktı, böyle yakaladı

Avustralyalı bir model, üvey babasını gizli bir şekilde OnlyFans hesabına abone olurken suçüstü yakaladı. Genç model üvey babasını nasıl yakaladığını anlattı.

OnlyFans yıldızına şok! Ürkütücü hayranı üvey babası çıktı, böyle yakaladı

Avustralyalı model, 'bir numaralı hayranı'nın alışılmadık derecede özel taleplerde bulunması üzerine kim olduğunu öğrenmek için araştırma yaptı. Ürkütücü keşfini sosyal medya hesabından paylaşan model, 'annesinin evliliğini mahvettiğini' öne sürdü.

Genç model, para kazanabilmek için OnlyFans hesabı oluşturduğunu açıkladı ve bir müşterisinin içeriklerini çok sevdiğini fark etti.

“Profilimi ilk açtığım zaman bir numaralı bir müşterim vardı. Ona gönderdiğim her şeyi satın aldı ve en başından beri takipçimdi. Her gün konuşurduk, özel isteklerde bulunurdu ve ayrıca web sitesinde çok özel bir kullanıcı adı vardı.”

İki ayın sonunda genç kadın hayranı olan müşterisinden 2 bin dolar kazandı. Ancak daha sonra, telefonuna gelen bir mesajla her şey değişti.

Uygulama, kullanıcılardan birinin genç kadının telefon rehberinde kayıtlı olduğuna dair bir bildirim aldı. Bu kişi, bir numaralı hayranı ve aynı zamanda üvey babasıydı.

Bağlantılarımdan bu kişinin kim olduğunu anlamaya çalışırken aklımı kaybettim. Şüpheli listemi altı kişiye indirdim ve bunlardan biri üvey babamdı. İçgüdülerime kulak vererek web sitesinden ona mesaj attım ve 'Kim olduğunu biliyorum' dedim. İki dakika içinde üvey babamdan 'Hey Tay konuşabilir miyiz' diyen bir mesaj aldım.

Ardından genç kadın 11 yaşındayken aileye giren üvey babasıyla karşı karşıya geldi.

"Onu yakaladıktan sonra her şeyi yalanladı ve annem ondan hemen kurtuldu" diyen genç kadın üvey babasını tüm sosyal medya hesaplarından engellediğini ve ailesinin o zamandan beri adamdan haber alamadığını açıkladı.