Geri Dön
Personel AlımıÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 95. dönem sınav sonuçları için 2021 EGM duyurusu bekleniyor!

ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 95. dönem sınav sonuçları için 2021 EGM duyurusu bekleniyor!

ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖGG 95. dönem sınav sonuçları merakla bekleniyor. ÖGG sonuçları için nefesler tutuldu. Özel Güvenlik 95. Temel Eğitim Ve 71. Yenileme Eğitimi Sınavı (ÖGG) sonucu EGM tarafından ilan edilecek. Peki, ÖGG sonuçları ne zaman açıklanacak, ÖGG 95. gönem sınav sonuçları açıklanma tarih belli oldu mu? İşte ÖGG sonuçları sorgulama...

ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 95. dönem sınav sonuçları için 2021 EGM duyurusu bekleniyor!

ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, ÖGG 95. Dönem sınav sonuçları saat kaçta ilan edilecek?  ÖGG sonuçları için heyecan dorukta. Özel Güvenlik 95. Temel Eğitim ve 71. Yenileme Eğitimi Sınavı (ÖGG) sınavına katılım sağlayan adaylar, EGM'den yapılacak açıklamayı bekliyor. Yaklaşık 2 haftadır adaylar yapılan değerlendirilmelerin tamamlanması ardından sonuçların ne zaman açıklanacağını sorguluyor. ÖGG sonuçları adaylara bildirilecek. Adaylar sonuçları https://www.egm.gov.tr/ozelguvenlik/sinav-sonuclari adresi üzerinden görüntüleyebiliyor.

ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

95. Dönem ÖGG sınav sonucu tarihi henüz paylaşılmadı. Önceki dönemler baz alındığından sınav sonucunun ocak ayının ilk haftasında paylaşılacağı tahmin ediliyor.

17 Ekim 2021 tarihinde düzenlenen 94. Dönem özel güvenlik sınavı sonuçları 5 Kasım'da erişime açılmıştı.

Yapılan değerlendirmelerin ardından adaylar “www.egm.gov.tr/ozelguvenlik” web sitesinden sınav sonuçlarını görüntüleyecekler. ÖGG sonuçları T.C kimlik numarası ile sorgulanacak. Yazılı sınav sorularına veya yazılı sınav sonucuna itiraz eden adaylar Halk Bankası Şubelerine sınav adı ve kimlik bilgilerini bildirerek 15 TL ücret yatıracaklar.