Geri Dön
Personel Alımı28. dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? 2022 EGM polislik mülakat sonuçları sorgulama ekranı!

28. dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? 2022 EGM polislik mülakat sonuçları sorgulama ekranı!

28. dönem POMEM mülakat sonuçları merak ediliyor. 2 Mart’ta başlayıp, 2 Mayıs’ta sona eren mülakatların sonuçları için gözler Emniyet Genel Müdürlüğü’ne (EGM) çevrildi. Sözlü ve uygulamalı sınavları tamamlayan adaylar 28. dönem POMEM mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarihi araştırıyor. Peki, 28. dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte 2022 EGM polislik mülakat sonuçları sorgulama ekranı!

28. dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? 2022 EGM polislik mülakat sonuçları sorgulama ekranı!

28. dönem POMEM mülakat sonuçları için gözler Emniyet Genel Müdürlüğü’ne (EGM) çevrildi. 28. dönem POMEM sözlü ve uygulamalı sınavlar ile sağlık elemelerinden geçen adaylar sonuçlara odaklandı. POMEM mülakatları 2 Mayıs’ta tamamlanmıştı. Peki, 28. dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte 2022 EGM polislik mülakat sonuçları sorgulama ekranı!

28. DÖNEM POMEM MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

28. dönem POMEM sonuçları açıklanmadı. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) sonuçların ne zaman duyurulacağı hakkında bilgi paylaşmadı. 28. Dönem POMEM sonuçlarının Mayıs-Haziran aylarında açıklanması bekleniyor.

POMEM SONUÇLARINA NEREDEN BAKILIR?

Sınav sonuçları adaylara Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinden duyurulacaktır.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler