Gazete Vatan Logo

ÖGG 100. Dönem sınav sonucu sorgulama! ÖGG sınav sonuçları 100. dönem ne zaman açıklanacak, ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı?

100. dönem ÖGG sınav sonuçları araştırmaları yoğunlaştı. ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusuna yanıt aranıyor. EGM tarafından 100. özel güvenlik sınavı 30 Ekim Pazar günü gerçekleştirildi. Silah Farkı sınavına katılan adayların sınavdan başarılı sayılabilmeleri için; yazılı silah bilgisi ve uygulamalı sınav toplamlarının en az 50, bu puan ile daha önce başarılı olduğu temel silahsız sınav puan toplamının ortalaması en az 60 puan olması gerekmektedir. Peki, ÖGG 100. Dönem sınav sonuçları açıklandı mı? İşte ÖGG sınav sonucu sorgulama

ÖGG 100. Dönem sınav sonucu sorgulama! ÖGG sınav sonuçları 100. dönem ne zaman açıklanacak, ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı?

ÖGG sınav sonuçları 100. Dönem sorgulaması başladı. 30 Ekim’de yapılan 100. ÖGG sınav sonuç tarihi merak ediliyor. Özel Güvenlik 100. Temel Eğitim ve 76. Yenileme Eğitimi Sınavı soruları ve cevap anahtarı kitapçıkları https://www.egm.gov.tr/ozelguvenlik üzerinden geçtiğimiz aylarda haftalarda yayınlanmıştı. Peki, ÖGG sınav açıklandı mı, ÖGG 100. Dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

ÖGG sınav sonuçları 18 Kasım 2022 tarihinde açıklanacak. Adayların yazılı sınav sonucuna itiraz etme ve itiraz ücretini yatıracağı tarih 21-23 Kasım 2022 olacak.

ÖGG 100. DÖNEM SINAV SONUCU SORGULAMA

ÖGG soru ve cevapları yayınlandı

Özel Güvenlik 100. Temel Eğitim ve 76. Yenileme Eğitimi Sınavı soruları ve cevap anahtarı kitapçıkları https://www.egm.gov.tr/ozelguvenlik üzerinden yayınlandı. Sınav soru ve cevapları A ve B kitapçıklarını aşağıdaki ekrandan görüntüleyebilirsiniz.

ÖGG SORU VE CAVPALARI İÇİN TIKLAYIN!

Silah Farkı sınavına katılan adayların sınavdan başarılı sayılabilmeleri için; yazılı silah bilgisi ve uygulamalı sınav toplamlarının en az 50, bu puan ile daha önce başarılı olduğu temel silahsız sınav puan toplamının ortalaması en az 60 puan olması gerekmektedir.

Haberin Devamı

Silahsız özel güvenlik temel eğitim sertifikası bulunan kişilerin silahsız yenileme eğitimi ile birlikte silah farkı eğitimi alarak özel güvenlik yenileme sınavına silahlı sınav türünden katılacak adayların başarılı sayılabilmeleri için; yazılı silah bilgisi ve uygulamalı sınav toplamlarının en az 50, bu puan ile daha önce başarılı olduğu temel silahsız sınav puan toplamının ortalaması en az 60 puan olması gerekmektedir. Başarı sağlanamaması durumunda sınav sonucu silahsız olarak değerlendirilecektir.