Geri Dön
MemurGSB mülakat sonuçları ne zaman açıklanır, bugün mü açıklanacak? gsb.gov.tr mülakat sonuçları sorgulama

GSB mülakat sonuçları ne zaman açıklanır, bugün mü açıklanacak? gsb.gov.tr mülakat sonuçları sorgulama

GSB mülakat sonuçları merakla bekleniyor. GSB mülakat sonuçları 1-12 Kasım 2021 tarihleri aralığında Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Sınav Kurullarınca gerçekleştirilecek olan sözlü sınavların ardından yapılacak değerlendirmelerin ardından belli olacak. Gözler 4 bin 346 temizlik personeli ve güvenlik görevlisi meslek kollarında sağlanacak Gençlik ve Spor Bakanlığı mülakat değerlendirme sonuçlarıma çevrildi. Peki, GSB sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak, GSB mülakat sonuçları bugün açıklanır mı? GSB mülakat sonuçları hakkında merak edilenler…

GSB mülakat sonuçları ne zaman açıklanır, bugün mü açıklanacak? gsb.gov.tr mülakat sonuçları sorgulama

GSB sözlü mülakat sonuçları için araştırmalar devam ediyor. GSB toplamda 4 bin 346 temizlik ve güvenlik görevlisi meslek kollarına ilişkin işçi alım yapacak. Gençlik ve Spor Bakanlığı mülakat değerlendirme sonuçları için arama motorlarına yönelen adaylar GSB sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak, GSB mülakat sonuçları bugün açıklanır mı?" sorularına yanıt arıyor.

GSB MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2021 Yılı Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınavı 01 – 12 Kasım 2021 tarihleri arasında Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Sınav Kurullarınca gerçekleştirilecek olup sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar, "basvuru.gsb.gov.tr" adresi üzerinden ulaştıkları "Sözlü Sınav Giriş Belgesi"nde belirtilen sınav yeri, tarihi ve saatinde, T.C. Kimlik Numaralı kimlik belgelerinden biri (nüfus cüzdanı, pasaport) ve sınav giriş belgesi ile hazır bulunacaklardır. Mülakat sınav bugün sona eriyor, gözler ise mülakat sonuçları için GSB duyuru sayfasına yöneldi. Mülakatların ardından söz konusu sınavın sonuçları açıklanacak. Ancak sonuçların kesin ne zaman açıklanacağı henüz netleşmedi.

SÖZLÜ SINAVDA HES KODU ZORUNLULUĞU

Covid-19 tedbirleri kapsamında; sözlü sınavın yapılacağı mekânların bina girişlerinde güvenlik görevlilerince adaylar için belirlenen sözlü sınav tarihinden en fazla bir gün önce alınmış HES (Hayat Eve Sığar) kodu sorgulaması yapılacaktır. Geçerli HES (Hayat Eve Sığar) kodu olmayan aday kesinlikle içeri alınmayacaktır.

Sözlü sınava girmeye hak kazandığı halde ilan edilen sınav tarihlerinde sınava katılmayan adaylar sınav hakkını kaybetmiş sayılacaktır. Bu durumdaki adaylara ikinci bir sınav hakkı verilmeyecektir.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler