Gazete Vatan Logo

Gençlik çalışanı sonuçları ne zaman açıklanacak? Gençlik çalışanı alım sonuçları (mülakat sonuçları) ne zaman açıklanır?

Gençlik çalışanı mülakat sonuçları en zaman açıklanacak? Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 1071 gençlik çalışanı alımı yapıldı. Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alımı sonuçları, 29 Ocak tarihinde E-Devlet üzerinden açıklandı. Personel alımı başvuruları ardından adaylar sözlü sınava tabii tutuldu. Peki, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Çalışanı alımı sonuçları ne zaman açıklanacak?

Gençlik çalışanı sonuçları ne zaman açıklanacak? Gençlik çalışanı alım sonuçları (mülakat sonuçları) ne zaman açıklanır?

Gençlik çalışanı mülakat sonuçları ne zaman açıklanır? Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlik çalışanı alımı başvuruları 29 Aralık - 8 Ocak tarihleri arasında alındı. Kariyer Kapısı üzerinden yapılan açıkların ardından sonuçları belli oldu ve adaylar mülakata girdi. İşte, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Çalışanı alımı sonuçları ile ilgili merak edilenler…

GENÇLİK ÇALIŞANI MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2023 Yılı Gençlik Çalışanı Alımı sözlü sınavına katılmaya hak kazanan adayların sınavları 12 – 16 Şubat 2024 tarihleri arasında Ankara’da uygulanacak.

Adaylar sınav tarihi ve yerini ise (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresinden görüntüleyebilecek.

KPSS puanı en yüksek adaydan başlanarak her bir grup ve il için ilan edilen kontenjan sayısının üç (3) katı aday sözlü sınava çağrıldı.

Mülakatların üzerinden yaklaşık 2 ay geçti, ancak sonuçların ne zaman açıklanacağına dair takvim paylaşılmadı.