Geri Dön
Çalışan HaklarıSözleşmeli öğretmenlik sonuçları! E devlet giriş ile atama sonuçları nasıl sorgulanır? e devlet atama sonuçları sorgulama ekranı!

Sözleşmeli öğretmenlik sonuçları! E devlet giriş ile atama sonuçları nasıl sorgulanır? e devlet atama sonuçları sorgulama ekranı!

Öğretmen atama sonuçları için yapılan aramalar devam ediyor. 20 bin öğretmen ataması tercihlerinin 13 Ağustos tarihinde tamamlanmasıyla atama sonuçları için araştırmalar hızlandı. 20 bin sözleşmeli öğretmenlik atama sonuçları e-Devlet üzerinden sorgulanacak. Peki, E devlet giriş ile atama sonuçları nasıl sorgulanır? e devlet atama sonuçları sorgulama ekranı…

Sözleşmeli öğretmenlik sonuçları! E devlet giriş ile atama sonuçları nasıl sorgulanır? e devlet atama sonuçları sorgulama ekranı!

Sözleşmeli öğretmenlik atama sonuçları, 1-13 Ağustos tarihlerinde tamamlandıktan sonra öğretmen adayının öğretmen ataması tamamlandı sonuçlar için kura çekiliyor. E devlet giriş ile atama sonuçları nasıl sorgulanır? e devlet atama sonuçları sorgulama ekranı!

ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI e-DEVLET ÜZERİNDEN SORGULANACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapılan açıklamalar sonrasında 20 bin öğretmen ataması tamamlandı. Sözleşmeli öğretmenlik atama sonuçları e-Devlet üzerinden sorgulanabilecek.

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK ATAMA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN