Geri Dön
Bilim ve TeknolojiTeknofest Samsun nerede? Teknofest Samsun ne zaman yapılacak, saat kaçta? Teknofest Karadeniz programı!

Teknofest Samsun nerede? Teknofest Samsun ne zaman yapılacak, saat kaçta? Teknofest Karadeniz programı!

Teknofest Karadeniz nerede, Teknofest Samsun ne zaman yapılacak? Samsun merkezli düzenlenen Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST Karadeniz başlıyor. Festivale 81 il ve 107 farklı ülkeden 154 binin üzerinde takım, 600 binin üzerinde yarışmacı başvurdu. Peki, Teknofest Samsun saat kaçta yapılacak?

Teknofest Samsun nerede? Teknofest Samsun ne zaman yapılacak, saat kaçta? Teknofest Karadeniz programı!

Samsun Çarşamba Havalimanı'nda gerçekleştirilecek havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST Milli Mücadele'nin başladığı kent Samsun’da 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda etkinlikleriyle başlayacak. Etkinlikler ise 4 Eylül'de sona erecek. Peki, Teknofest Samsun nerede? Teknofest Samsun ne zaman yapılacak, saat kaçta? Teknofest Karadeniz programı…

Teknofest Samsun nerede?

Samsun Çarşamba Havalimanı'nda düzenlenecek.

Teknofest Samsun ne zaman yapılacak, saat kaçta?

30 Ağustos-4 Eylül'de Samsun'da düzenlenecek.

Teknofest Karadeniz programı

Baykar Teknoloji tarafından tasarım ve geliştirme çalışmaları tamamlanan turbofan motorlu insansız savaş uçağı Bayraktar Kızılelma Samsun'da ilk kez sergilenecek.

Hürkuş, Atak Helikopteri, Aksungur, Bayraktar TB2 İnsansız Hava Aracı, Akıncı İHA ve Gökbey'in dışında Türk Yıldızları, SOLOTÜRK da gösteri uçuşu yapacak, paraşüt timleri de hünerlerini gösterecek