Geri Dön

Galaxy S6 dört farklı renk seçeneğiyle gelecek

Galaxy S6 ilk aşamada dört renk seçeneğiyle tanıtılacak.

Galaxy S6 dört farklı renk seçeneğiyle gelecek

Mobil dünyası son zamanlarda Dünya Mobil Kongresi’nde tanıtılacak ürünlere odaklanmış durumda. Etkinlik kapsamında Samsung da yeni nesil akıllı telefonu Galaxy S6’yı görücüye çıkaracak. Telefon hakkında sayısız iddia ve görüntü sızmış durumda ancak telefon hala bir sır ve gizemini korumaya devam ediyor.

Galaxy S6 hakkında bugüne dek elde ettiği pek çok bilgiyi kamuoyuyla paylaşan SamMobile sitesi bu defa Galaxy S6’nın renk seçeneklerini duyurdu. 1 Mart’ta açıklanacak telefon ilk aşamada koyu mavi, mavi-yeşil,altın ve beyaz renklerde olacak. Tabii ki Samsung daha önceki Galaxy S serisi telefonlarda olduğu gibi Galaxy S6’nın da renk yelpazesini ilerleyen dönemlerde genişletecektir.

Galaxy S6 dört farklı renk seçeneğiyle gelecek

Samsung’un beyaz ve altın renk seçeneklerini Galaxy S5’ten biliyoruz. Koyu mavi renk seçeneği ise büyük olasılıkla Galaxy A serisindekine benzer olacak. Galaxy A serisi Samsung’un metal kasadan oluşan ilk Android telefonları olmuştu. Mavi-yeşil renk seçeneği ise gizemini koruyor ve metal kasaya sahip Galaxy S6’da nasıl görünecek merak ediyoruz.

Galaxy S6 dört farklı renk seçeneğiyle gelecekKAYNAK : Teknolojioku.com - Galaxy S6 dört farklı renk seçeneğiyle gelecek

Facebook'ta sizi engelleyenleri nasıl görürsünüz?