Şampiy10
Magazin
Gündem

Kıdem tazminatında prim, gün ve yaş detayı! SGK'dan yazı almak yetiyor

ABONE OL
Çalışan milyonları ilgilendiren son dakika açıklaması! İşe giriş tarihi ile ilgili dikkat çeken uyarı geldi. Kıdem tazminatı almak isteyen çalışan hakkında yeni detay ortaya çıktı. İstifa ederek tazminat alabilmek mümkün olmuyor fakat bunun da bazı istisnaları var. Emeklilik için yaş dışındaki şartları tamamlamış olmak. İşte tazminattaki 7 bin gün detayı...

EN SON GALERİLER

  1. EYT'lilere katmerli maaş için kritik tarihe dikkat!
  2. EYT maaşları ne zaman yatacak, gecikecek mi? EYT maaşları eylüle mi kaldı, EYT’linin maaşı eylülde mi yatacak, ne zaman bağlanacak?
  3. 3600 kısmi emeklilik torba yasasında var mı, 3600 kısmi emeklilik çıkacak mı? Kısmi emeklilik EYT kapsamına girecek mi?
  4. SGK DYS gelen evrak beklemede ne demek? Emeklilik DYS evrak takibi nasıl yapılır? DYS evrak takip ekranı ile EYT başvuru sonucu nasıl öğrenilir?
  5. Memura ek zam var mı, seçim zammı olacak mı? Memura ara zam, bayram ikramiyesi, seyyanen zam, refah zammı verilecek mi 2023?
  6. Temmuzda asgari ücrete zam var mı, asgari ücrete ara zam olacak mı? Asgari ücrete ek zam gelecek mi?
  7. Staj sigortası başlangıç sayılacak mı, staj EYT torba yasada var mı? Staj mağdurları ne olacak, 1999 staj sigortası EYT sayılacak mı, staj EYT kapsamında girecek mi?
  8. Kamu şeflerine 3600 ek gösterge verilecek mi? Şeflere 3600 ek gösterge torba yasada var mı, 3600 ek gösterge kamu şefleri kapsıyor mu?
  9. EYT'de dikkat çeken bayram ikramiyesi detayı! Nisan ayına yetişecek
  10. Uzman jandarma okulu torba yasada var mı? Uzman jandarma okulu emeklilikten sayılacak mı? Uzman jandarma okulu hizmetten sayılması 2023!

© Copyright 2023

Gazete Vatan Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.