2017'de Akrep burcunu neler bekliyor

FİLİZ ÖZKOL |  18 Ocak 2017 Çarşamba - 17:13 | Son Güncelleme : 18 01 2017 - 17:13

2017 yılı size ilginç gelecek. Sizi bekleyen denge savaşları gündeme gelecek.. Ruhsal gelişiminizi her şeyden üstün tutmak isteyebilirsiniz.


Zor yıllar geçirdiniz ve gerçekten ödüllenmeyi çoktan hak ettiniz. Verdiğiniz savaşlar sizi yorgun düşürdü fakat, asla yılmadınız. Öğrendiniz ve öğrettiniz. Ağladınız ve ağlattınız. Artık uyum istiyorsunuz. Sizinle aynı düşüncelere sahip kişilerle iş birliği yapmanız mümkün. Her zaman tutucu davranışlar içinde olan sizin, yeni arkadaşlar edinme ihtiyacı içinde olmanız, eski dostlarınızın şaşırmasına neden olacaktır. Yaşamınıza kendi damganız vuracaksınız. Derin bir sorgulama içindesiniz. Realiteniz yükseliyor. Meslek ve kariyerinizde olumlu pozisyonların içinde olacaksınız. Hedefleriniz sizi yönlendirmeye başlıyor. Daha çok çalışıp, daha çok kazanacaksınız. Birçok değişim sizi bekliyor. Bu yüzden, kararlı olduğunuz konularda meydana gelen değişimler sizi gerebilir. Önsezilerinize güveniyor ve düşüncelerinizden taviz vermek istemeyeceksiniz. Güçlü duygular ve önemli öğretilerinizi içselleştireceksiniz. Çevrenizle ilgili büyük projelerinizi gerçekleştirmek için elinizde müthiş bir kozmik enerji var. Planlarınızı değiştirmek yerine, evrenin size sunacağı değişimden ne kadar yararlanacağınızı keşfedin ve fırsatları lehinize çevirmeye bakın. Çünkü büyük enerjilerin etkisi sizin isteklerinizin dışında gelişecektir.. İyi pozisyondaki dostlarınızın yardımlarını görecek, beklemediğiniz bir şekilde ortaya çıkan özel kişilerden destek alırken, aynı enerjiye ve görüşe sahip olduğunuz kişilerle ortak çalışmalar içinde olacaksınız. Yalnızlık duygusuyla başa çıkmayı artık çok iyi biliyorsunuz. Yılın son aylarında Neptün Jüpiter uyumundan olumlu etkileşim alacaksınız. Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı mesleğe sahip olduğunuz kişilerle aranızda duygusal bir çekim oluşabilir. .
 
AKREP KADINI AŞK:
 
Siz aşırılıkların ve aşırı uçların insanısınız. Bu özelliğinizi iyi bildiğiniz için, kendinizle ilgili yorum yapma ihtiyacı bile duymazsınız. Anlaşılmak gibi bir probleminiz olmadığı için 'küstah' diye nitelendirilmek, sizi muzipçe güldürür. Bir Akrep kadını olarak; asla güçsüz biriyle evlenmez, ancak üstün kişilikte birine teslim olursunuz. Güçlü karakteriniz ve garip adalet duygunuzla, sizi anlayabilen bir eş olabilmek de herkesin harcı değildir. Evlenmiş olmak için, evlenmeyen tek insan belki de sizsiniz. Çocuk sahibi olmak sizin için yaşam planı içinde, olması gereken noktadadır. Karar verir ve yaşamınıza dahil eder, onu mantıklı bir şekilde büyütürsünüz. Sahiplenme duygunuz yoğun olduğu için de bazen onu yetiştirirken aşırılığa kaçabilirsiniz. Zevkli ve seçici zevkleriniz vardır. Güzellikler hep karanlıklarda gizli olduğu için, imkansız olan şeylerden hoşlanırsınız.
 
Bu yıl aşk zafer tacını sie takacaktır. Büyük hedefler ve büyük başarılar için evren kollarını sıvamış ve seni yükseklere kaldırmaya başlıyor. 7 Ocaktan sonra sevdiğiniz size beklemediğiniz evlilik teklifi ile sizi şaşırtacaktır. Evli iseniz yeni yılla birlikte ilişkiniz acnlanacaktır. Uzun süredir
 
beklediğiniz sonuçlara yaklaşmanız mümkün. Size destek verecek olayların altını çiziyor ve kısa sürede sabırlı bir şekilde değerlendiriyorsunuz.21 Şubattan sonra aşkla arakadaşlık ortamnızı kesinlikle ayırmalısınız. Güçlü kişiliğinizle çevrenin dikkatlerini üzerinizde olacak. Yaşadığınız bir ilişki varsa, hemen sonuca gitmeyin. Beraberliğinize devam edin fakat evlilik kararı almayın.16-24 Nisan tarihlerinde sevgiliniz ve eşinizle ilgili bazı anlaşmazlıklar söz konusu olacaktır. Bu dönemde ilşkilerinizi irdelemek yerine olaylara sukunetle yaklaşmalsınız. Eğer, olumlu bir şekilde süregelen özel bir durumunuz varsa, bu konuda coşkularınız tavan yapacaktır.5-19 Mayıs tarihlerinde, sevgilinizden evlilik teklifi alabilirsiniz. Bu dönem uzun süredir ihtiyacınız olan aşk size sunulacaktır. Aşk yaşıyorsanız, romantizim dolu günler sizi bekliyor. Tutkular, duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi ve cinsel potansiyelinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
 
AKREP ERKEĞİ AŞK:
 
Birine aşık olmanız kolay olmaz. Sevgilinizin tutkulu, duyarlı, güçlü ve zorlukları seven bir kişi olmasını istersiniz. İncinmekten çok korkuyor ve kendinizi aşka teslim etmek istemiyorsunuz. Size uzak olan zor kişiler ilginizi çekiyor. İçinizdeki yüksek duygularınız sizi ihtiraslı ve gizemli yapıyor. Cinsel duygularınızı çok yoğun yaşarsınız.. Aşk yaşantınız oldukça gizlidir. Kolay kapılarınızı kimseye açmazsınız.. İnsanı mıknatıs gibi çeken bakışlarınız vardır. Karşısındaki kişi çok kolay etkileri altına alırsınız..
 
5 Haziran – 26 Ağustos döneminde, kalbiniz boş ise yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendinize uygun kişiyi bulduğunuz zaman, hemen karar vermeden önce düşünün. Karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu günlerdesiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkiliyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz dileklerinizin kabul görmesinden mutlu olacaksınız.8-16 Kasım döneminde eşiniz ve sevgilinizle sorunlarınızı büyütebilirsiniz. Aşk konusunda istikrarı sağlamanız çok zor olacaktır. Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır. Bu ay cinsel içgüdüleriniz yoğun seyrediyor. Aşka ve cinselliğe her zaman çok önem veren bir kişi olarak, bu ay her zamankinden çok daha fazla aşk duygularınızın yoğun olacaktır. Yıl sonunda yapacağınız evlilik yaşam statüsünü yükseltecektir.
 
İŞ HAYATINIZ
 
Bu yıl genelde sizi mutlu edecek projeler peşinde olacaksınız. Önemli başarılar elde edeceksiniz. İş yaşamınız hareketlenecek. Bir çok anlaşmalar söz konusu olacak.
 
7 Ocak –21 Şubat tarihleri arasında kariyeriniz ve iş sorumluluğunuzla ilgili değişimler söz konusu olacak Çevresel faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek. 6-20 Nisan önemli dönemlerden biri. Uluslar arası bağlantılarınız güçlenecek. Yeni ortaklıklar gündeme gelecek. İş başarınız arttıkça, başarılı işler ayağınıza gelecek. İş arayanlar iş tekliflerini değerlendirebilirler.16-24 Nisan döneminde dikkatli olmalısınız. İş ortaklığınız kar payında eşitsizlik sonucunda ortağınızla yollarınız ayırabilirsiniz.5-19 Mayıs döneminde oldukça önemli bağlantılarınız gündeme gelecektir. Kendinize şans vermek konusunda biraz cömert davranmalısınız. 16-24 Mayıs döneminde gelir elde edeceğiniz işlerin altına imza atacaksınız. Ortak organizasyon çalışmaları içinde olacaksınız. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar
 
sergilemeye özen göstereceksiniz.1 Temmuz- 16 Eylül döneminde, kariyerinizle ilgili önemli gelişmeler söz konusu olacaktır. İş konusunda aşırı uçlarda bir karar mekanizması içinde olacaksınız. Bazı beklediğiniz çalışmalar da, size istediğiniz başarıyı getirmeyecektir. Beklemediğiniz bu durum sizde hayal kırıklığı yaşatacaktır.
 
SAĞLIK:
 
Bu yıl sağlığınızla ilgili önemli bir sorun görülmüyor. Yaşam kalitenizi yükseltecek sağlık aktiviteleri size iyi gelecektir. 7 Ocak- 7 Mart dönemi zorlanabilirsiniz. Kendinizi rahatlatacak meditasyon ve spiritüel konular gibi ruhsal deneyimler ile ilgilenebilir, hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Sakin ortamları tercih etmelisiniz.6 Nisan- 20 Nisan dönemimde ben egonuzun yüksek olmasından dolayı kişisel istekleriniz ön planda olacaktır. Girdiğiniz topluluklarda tartışmalardan uzak kalmalı, stresi üzerinize çekmemelisiniz. Tartışmalarda arkadaşlarınızı yargılamadan dinlemelisiniz. Uzun yürüyüşlerle sağlıklı yaşam felsefesini benimsemek sizi daha da zinde yapacaktır.1Temmuz- 16 Eylül döneminde bir sağlık sorununuz çıkarsa, tıbbı tedbir almak adına sağlık kontrolünden geçmenizde yarar var. 29 Ekim –12 Kasım tarihlerinde ruhsal sağlığınız ön plana çıkacaktır. Meditasyon ve hobi niteliğindeki çalışmalar sizi rahatlatan terapisel konular olacak. Sizi çok yüklemeyecek sportif faaliyetler, yürüyüşler ve dinlendirici kısa yolculuklar doğal ilaçlarınızdır. Öfkelerinize hakim olduğunuz sürece, sağlığınız bir sorun yaratmayacak.
 
BAŞARI RENGİNİZ: Bordo, siyah, nefti yeşil, gri
 
AŞK RENGİNİZ: Kırmızı, mavi, pembe
 
SAĞLIK RENGİNİZ: Bordo, sarı

ETİKETLER

akrep burcu 2017 burç