Gazete Vatan Logo
İddaa Spor Toto devretti, heyecan artmaya başladı… 50 Milyon TL kazanma şansı!

Spor Toto devretti, heyecan artmaya başladı… 50 Milyon TL kazanma şansı!

Misli’de, İddaa’nın yanı sıra Spor Toto heyecanı da son sürat devam ediyor. Spor Toto’nun 10. ve 11. hafta listelerinde 2 hafta üst üste 15 bilen çıkmayınca futbolseverlerin gözü iyice Spor Toto’ya çevrilmiş 12. hafta ise tam 317 kişi 15 maç bilerek 98 bin 89 TL kazanmıştı. Geçtiğimiz hafta, 13. hafta listesinde ise yine 15 bilen çıkmayınca 9 Milyon 11 Bin 638 TL önümüzdeki haftaya devretti.

Spor Toto devretti, heyecan artmaya başladı… 50 Milyon TL kazanma şansı!

Fenerbahçe ve Beşiktaş hesapları karıştırdı…

Derbide Fenerbahçe’yi deplasmanda yenmeyi başaran Trabzonspor, Spor Toto’nun geçen haftaki sürprizlerinden birine imza atmış oldu. Beşiktaş’ın Antalyaspor deplasmanından eli boş dönmesi de Spor Toto oyuncularının birçoğunu yanılttı. Aynı şekilde Arsenal’in, Newcastle United karşısında kaybetmesi de yine genel beklentinin dışındaydı.

74 kişi büyük ikramiyeyi kıl payı kaçırdı…

Zorlu maçlara rağmen geçtiğimiz hafta 74 kişi 14 maç bilmeyi başardı. Ancak bir maç daha bilseler belki de devreden miktar onların olacaktı… Spor Toto’da 14 bilen 74 kişi tam 69 bin 587 TL kazandı.

Spor Toto’da bu hafta 50 Milyon TL kazanma fırsatı!

Geçtiğimiz hafta 9 milyon 11 bin 638 TL devreden Spor Toto’ya ilginin bu hafta daha da artması bekleniyor. Oldukça çekişmeli maçların yer aldığı programda 15 bilenlere 50 Milyon TL’ye varan oldukça büyük meblağlı bir ikramiye verileceği tahmin ediliyor. Süper Lig maçları ve Avrupa’nın büyük liglerinden 5 karşılaşmanın bulunduğu programda Beşiktaş – Başakşehir, Adana Demirspor – Fenerbahçe ve Stuttgart - Borussia Dortmund gibi zorlu maçlar da yer alıyor.

Haberin Devamı

İşte Spor Toto’nun bu haftaki tam programı:

Siz de Spor Toto heyecanını hemen Misli’ye üye olarak doyasına yaşayın! Misli’de Spor Toto karşılaşmaları ile ilgili detaylı istatistikleri ve yazar tahminlerini inceleyerek 15 bilenlerden biri siz olun!

Spor Toto devretti, heyecan artmaya başladı… 50 Milyon TL kazanma şansı