Geri Dön
TFF 1.LigDepremi hisseder hissetmez balkondan atladı Barış Başdaş hastaneye kaldırıldı

Depremi hisseder hissetmez balkondan atladı Barış Başdaş hastaneye kaldırıldı

Kahramanmaraş Pazarcık’ta 7.7 büyüklüğünde depremde balkondan atlayan Barış Başdaş ciddi bir şekilde yaralandı ve hastaneye kaldırdı.

Depremi hisseder hissetmez balkondan atladı Barış Başdaş hastaneye kaldırıldı

Acil ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Kahramanmaraş Pazarcık’ta 7.7 büyüklüğünde deprem olduğunu bildirdi. AFAD’ın yaptığı açıklamaya göre Kahramanmaraş Pazarcık’ta 7.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem saati 04.17 olarak kaydedilirken depremin derinliği ise 7 kilometre olarak bildirildi

AFAD depremin 8 ilde şiddetli şekilde hissedildiğini duyurdu. Deprem, Kahramanmaraş başta olmak üzere Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay'da hissedildi.

BARIŞ BAŞDAŞ BALKONDAN ATLADI

Yeni Malatyaspor'un 33 yaşındaki futbolcusu Barış Başdaş'ın depremde ciddi şekilde yaralandığı ortaya çıktı. Başdaş'ın danışmanı Serdar Topçu, Alman Bild Gazetesine yaptığı açıklamada, 33 yaşındaki futbolcunun deprem sırasında 2. kattaki evinin balkonundan atladığını ve ayağından ciddi şekilde yaralanıp hastaneye kaldırıldığını belirtti.

AHMET EYÜP TÜRKASLAN ENKAZ ALTINDA

Yeni Malatyaspor'da forma giyen kaleci Ahmet Eyüp Türkaslan'ın deprem sonrası enkaz altında kaldığı ve henüz kendisinden haber alınamadığı açıklandı. Türkaslan'ın eşi enkaz altından çıkarılırken, 28 yaşındaki file bekçisi için de kurtarma çalışmaları devam ediyor.