Gazete Vatan Logo
Galatasaray Dursun Özbek resmen açıkladı: Galatasaray son aşamaya geldi!

Dursun Özbek resmen açıkladı: Galatasaray son aşamaya geldi!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Nisan Ayı Olağan Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu.

Dursun Özbek resmen açıkladı: Galatasaray son aşamaya geldi!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, kulübün Nisan Ayı Olağan Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. Özbek, Divan Kurulu'nda "Galatasaray son aşamaya geldi." sözleriyle müjdeyi verdi.

Dursun Özbek'in açıklamalarından satırbaşları şu şekilde:

"GEREKEN CEVABI VERECEĞİZ"

Dursun Özbek, Galatasaray taraftarlarını saha dışına çekmek isteyenlere karşı gereken cevabı vereceklerini ifade ederek "Tüm taraftarlarımızı bir kez daha bizi saha dışına çekmek isteyenlerin oyunlarına karşı sakin olmaya davet ediyorum. Pis bir oyun oynamaya devam ediliyor. Oyunun parçası olmayacağız, sahanın içinde gereken cevabı onlara fazlasıyla vereceğiz!" şeklinde konuştu.

"YENİ SEZON BAŞINDA KEMERBURGAZ'DAYIZ"

Yeni sezon öncesi Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri'ne taşınacaklarını ifade eden Özbek, "Yeni sezonun başında Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri'ndeyiz! Ayrıca UEFA Kupası'nın yıl dönümünde 17 Mayıs'ta Kemerburgaz'da piknik yapacağız." dedi.

"GALATASARAY SON AŞAMAYA GELDİ"

Galatasaray'ın Bankalar Birliği anlaşmasından çıkması adına son aşamaya geldiğini belirten Dursun Özbek, "Bugün mutlulukla ifade etmek isterim ki; Galatasaray, Bankalar Birliği'nden çıkma konusunda son aşamaya geldi. Yeni yönetimin, Bankalar Birliği borcundan kurtulmuş bir şekilde göreve başlamasını sağlayacağız!" ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı

"RAKİPLER HAYAL EDEMEZ"

"Cumhuriyetimizin 100. yılında şampiyonluğu almak, şampiyon olmak bizi çok gururlandırdı. 7 Nisan'da Süper Kupa'yı kazanarak bu gururu perçinledik. Bu kupayla, tarihimizde 60. kupaya ulaşarak birçok rakibimizin hayal dahi edemeyeceği bir rakama ulaştık. Bu büyük gururda emeği olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum."

"SEVGİYİ ANLATMAK MÜMKÜN DEĞİL"

"Süper Kupa maçının Urfa'da oynanmasına karar verilmişti. Ben de maçtan 1-2 gün önce Urfa'ya gittim. 1-2 günü orada, bölgede geçirdim. Üzerine basara söylüyorum, Galatasaray sevgisini kelimelerle anlatmak mümkün değil. Bize olan inanılmaz sevgi için bölge halkına özel bir teşekkür gönderiyorum."

"PİS OYUNLAR DEVAM EDİYOR"

"Futbol takımımız şampiyonluk hedefine doğru emin adımlarla, rekorlar kırarak gidiyor. Onların mücadelesi, bizim şampiyonluğa olan inancımızı pekiştiriyor. Kimse merak etmesin, Galatasaray gibi birlikte mücadele edip şampiyon olacağız. Tüm taraftarımızı, bizi sahaya dışına çekmek isteyenlerin oyunlarına karşı sakin olmaya davet ediyorum. Pis bir oyun oynamaya devam ediyorlar. Biz bu oyunun parçası olmayacağız. Sahanın içinde gereken cevabı fazlasıyla vereceğiz"

Haberin Devamı