Gazete Vatan Logo
FenerbahçeErgin Ataman fena patladı: Tamamen saçmalık, Fenerbahçe'yi yenebilsin diye...

Ergin Ataman fena patladı: Tamamen saçmalık, Fenerbahçe'yi yenebilsin diye...

THY Euroleague'de Real Madrid ile karşılaşan Panathinaikos'ta başantrenör Ergin Ataman Fenerbahçe iddiaları hakkında sert açıklamalarda bulundu.

Ergin Ataman fena patladı: Tamamen saçmalık, Fenerbahçe'yi yenebilsin diye...

EuroLeague 13. hafta maçında oynanan Real Madrid karşılaşması sonrasında mikrofon başına geçen Ergin Ataman kendisi hakkında yapılan iddialara sert çıktı.

YUNAN MEDYASINDAN FENERBAHÇE İDDİASI

Yunan medya kuruluşu Mega TV, bu görüşmede Erdoğan'ın Ataman'a, "Neden Anadolu Efes'ten ayrılıp Panathinaikos'a gittin?" diye sorduğunu ve Ataman'ın cevaben, "Panathinaikos yeniden Fenerbahçe'yi yenebilsin diye buraya geldim (gülerek)" dediğini iddia etti.

ATAMAN ÇILDIRDI: TAMAMEN SAÇMALIK

Basın toplantısında bu iddialara değinen Panathinaikos başantrenörü Ergin Ataman, iddiaların asılsız olduğunu ve bu iddiaları ortaya atan medya kuruluşunu mahkemeye vereceğini söyledi. 'Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Yunan Başbakanı Kiryakos Miçotakis'i elçilikte ziyaret ettim. Yarım saat kadar konuştuk. Bazı Yunan medyası, bazı sizin arkadaşlarınız dediler. Saçmalık! Saçma haber! Bana neden Panathinaikos'a geldiğim sorulmuş. Ben de ona 'Panathinaikos yeniden Fenerbahçe'yi yenebilsin diye buraya geldim' demişim. Tamamen zırvalık. Tamam mı? Biz sadece Türk - Yunan dostluğu, spor kültürü hakkında konuştuk.

Haberin Devamı

FENERBAHÇE HAKKINDA TEK KELİME ETMEDİM

Fenerbahçe hakkında tek kelime etmedim. Bu çok açık. Bu haberi hangi. gazete ya da dergi yazdıysa onları mahkemeye vereceğim. Bu tamamen saçmalık.